Sėkmei neužtenka tik turėti idėjų – reikia ryžtis jas įgyvendinti

Jurga-159cbcaaeec96857eb0fd566839b91b2.jpg

Sėkmei neužtenka tik turėti idėjų – reikia ryžtis jas įgyvendinti

Jurga Bareikienė, Duomenų modeliavimo komandos vadovė, įmonėje dirba nuo 2016 metų. Anksčiau ėjo Vyresniosios aktuarės pareigas.

Draudimo sritį Jurga atrado dar universitete studijuodama Finansų ir draudimo matematiką. Draudime Jurga savo kelionę tęsė ir po studijų, tad šioje sferoje ji sukasi visą gyvenimą. Jurgos startas „Compensa Vienna Insurance Group“ buvo aktuarės pareigose, o augant įmonei ir aktuarų departamentui, tolesnis kilimas į Vyresniosios aktuarės pareigas taip pat pasidarė „per ankštas“. Natūraliai atsirado ir poreikis kurti atskirą grupę duomenų modeliavimo sričiai, kurios kasdieniams darbams šiuo metu ir vadovauja Jurga. „Pokytis šiek tiek baisus, nes pirmą kartą per daugiau nei 10 metų draudimo srityje pradedu vadovauti žmonėms. Jaučiuosi atsakinga už kiekvieno komandos nario rezultatus bei augimą“, – pareigų pokyčio bendrovėje emocijomis dalijasi Jurga.

Paklausta apie svarbiausias pamokas, kurių ji išmoko kaupdama ilgametę patirtį draudimo srityje, Jurga pirmiausia išskiria – sėkmei neužtenka vien tik turėti idėjų, reikia būti pasiruošus ir jas įgyvendinti. Dar geriau, jei tas idėjas įgyvendini su patikima komanda – be kolegų Jurgos kelionė bendrovėje būtų kur kas mažiau džiugi, dėl to ji visada siekia kolegiško bendradarbiavimo, o dar geriau tai daryti jai sekasi tuomet, kai su kolegomis darbuojasi gyvai bendrovės biure.

Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Pirkite
internetu
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai
Vienas numeris
visiems klausimams