Atgal

Neapleido jausmas, kad žiniomis galėčiau dalintis plačiau

Greta-02-1682b9d164252a4517086554694ec79c.jpg

Neapleido jausmas, kad žiniomis galėčiau dalintis plačiau

Greta Dulevičienė, Asistavimo paslaugų grupės vadovė Kontaktų centre, įmonėje dirba nuo 2022 metų. Savo karjerą Greta pradėjo nuo Asistavimo paslaugų grupės vadybininkės pareigų.

„Pradėjus savo kelią „Compensa Vienna Insurance Group“ dar 2022 metų pavasarį man buvo patikėtos asmeninės atsakomybės, bendravimas su klientais. Profesines kompetencijas pavyko ugdyti sklandžiai ir sparčiai, tad vis neapleido jausmas, kad sukauptomis profesinėmis žiniomis galėčiau dalintis plačiau. Bendrovei paskelbus vidinę atranką į Asistavimo paslaugų grupės vadovės poziciją, sudalyvauti joje paskatino noras išmokti dar daugiau, atrasti naujų sričių. Atrankos rezultatai man buvo palankūs, tad džiaugiuosi ne tik savo sėkmingu pareigų pokyčiu, bet ir bendrovės suteikiamomis galimybėmis toliau augti tuomet, kai esamos pareigybės „per ankštos“ skleidimuisi“, – šypsosi Greta.

Iki šiol kaupusi ilgametę patirtį finansinio sektoriaus bendrovėje, Greta nepraleido galimybės išbandyti savęs draudimo srityje – ši sritis jos karjeros kelyje atsirado visai netikėtai, tačiau pačiu tinkamiausiu laiku. Draudime save auginanti Greta teigia, kad labiausiai ją motyvuoja galimybė ugdyti stiprią ir profesionalią Asistavimo paslaugų grupės komandą, profesinis savęs realizavimas bei dar didesnis augimas atrandant naujoves.

Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Pirkite
internetu
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai
Vienas numeris
visiems klausimams