Atgal

Be kūrybiško požiūrio šiandien draudimo sritis – neįsivaizduojama

Compensa SmallFile (5)-7a718f2a64612b164155a9acb1d6430f.jpg

Be kūrybiško požiūrio šiandien draudimo sritis – neįsivaizduojama

Dovilė Miliūnienė, Tiesioginių verslo klientų skyriaus Kauno ir Klaipėdos grupių vadovė, bendrovėje dirba nuo 2020 metų. Anksčiau ėjo Kauno grupės vadovės pareigas.

„Iki šiol vis dar sutinku žmonių, kurie draudimo atstovą įsivaizduoja kaip žmogų, vaikštantį su segtuvu nuo vienų namų iki kitų bei siūlantį pirkti draudimą. Esame modernūs savo srities ekspertai, siūlantys kiekvieno kliento situacijai pritaikytus sprendimus – be kūrybiško požiūrio į kylančius iššūkius šiandien draudimo sritis nebeįsivaizduojama“, – neretai vis dar paplitusį mitą paneigia Dovilė.

Nors anksčiau Dovilė yra sakiusi, kad draudimo srityje niekada nedirbs, šioje sferoje ji sukasi jau aštuonerius metus. Labiausiai Dovilė vertina draudimo srities dinamiką bei galimybę tobulėti ne tik profesiniame, bet ir asmeniniame lygmenyje. Ieškojusi galimybės dirbti B2B pardavimų sektoriuje, ji ne tik džiaugiasi atradusi draudimo sritį, bet kaip asmeninį profesinį savo tiesioginio vadovo įvertinimą priima paskutinįjį savo augimą iš Kauno grupės vadovės tapus dviejų – Kauno ir Klaipėdos – grupių vadove, dar labiau išplečiant savo atsakomybių lauką.

Kasdien padėdama kolegoms augti ir tobulėti bei užtikrinti kokybišką verslo klientų aptarnavimą, daugiausiai motyvacijos Dovilė įgauna matydama kolegų pergales visapusiškai atliepiant klientų poreikius ir užtikrinant jų pasitenkinimą. O visus esamus ir būsimus kolegas ji skatina niekada nesakyti „niekada“ pirmiausia neišdrįsus išbandyti dalykų, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo gąsdinantys.

Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Pirkite
internetu
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai
Vienas numeris
visiems klausimams