Atgal

Sėkmės receptas – atsidavimas darbui ir noras būti geresniu

Compensa_230907_SmallFile_9-3558f072dcd782db4302cbe7d0033913.jpg

Sėkmės receptas – atsidavimas darbui ir noras būti geresniu

Karolis Našlėnas, Grupės vadovas Verslo klientų skyriuje, bendrovėje dirba nuo 2018 metų. Karjerą bendrovėje Karolis pradėjo nuo vadybininko pozicijos Brokerių skyriuje.

„Didžiausią įtaką mano karjeros pokyčiams bendrovėje darė atsidavimas darbui, didelis noras pranokti konkurentus bei tikėjimas „Compensa Vienna Insurance Group“ ir jos komandos vertybėmis. Siekiant spartaus augimo ir tobulėjimo profesinėje srityje, manau, svarbiausios savybės mūsų srities specialistui yra paprastumas bendraujant tiek su kolegomis, tiek ir su partneriais, patikimumas bei duoto žodžio tesėjimas, papildomo žingsnio žengimas užbėgant konkurentams už akių bei nestandartinių sprendimų klientams siūlymas“, – sėkmės receptu kopiant karjeros laiptais dalijasi Karolis.

Savo kelionę draudimo srityje pradėjęs nuo mažesnių projektų valdymo, Karolis palaipsniui imdavosi vis didesnių klientų ir projektų, o šiuo metu savo atsidavimo darbui ir nuoseklaus tobulėjimo dėka sėkmingai vadovauja komandai užtikrindamas sklandų projektų įgyvendinimą. Nors dažnai vis dar galime išgirsti mitą, jog draudimo sritis yra nuobodi ir nedinamiška, Karolis šį mitą paneigia – draudime viskas atvirkščiai. Draudimo sritis yra besikeičianti, dinamiška ir įdomi, kiekviena diena yra nenuspėjama bei galinti išmokyti ko nors naujo. Dviejų vienodų darbo dienų draudime nebūna, tad norintieji kartu ieškoti dar neatrastų sprendimų bei kurti tai, ko dar nesukūrė niekas kitas iki šiol, čia – gali puikiai skleistis.

Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Pirkite
internetu
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai
Vienas numeris
visiems klausimams