Atgal

Žmogus tobulėja tik tada, kai išlipa iš komforto zonos

Compensa_230907_SmallFile_2-a03d16a3cbf7fa3795000f0fc66a68e7.jpg

Žmogus tobulėja tik tada, kai išlipa iš komforto zonos

Vilma Semionovaitė-Railan, Sveikatos žalų grupės ir medicinos partnerių tinklo vadovė, bendrovėje dirba nuo 2022 metų. Anksčiau Vilma ėjo Kokybės ir kontrolės specialistės pareigas.

„Bendrovėje dirbu neilgai, tad paskutinysis pokytis, kuomet gavau pasiūlymą užimti Sveikatos žalų grupės ir medicinos partnerių tinklo vadovės pareigas, man buvo maloniai netikėtas. Nusprendžiau išbandyti save, nes sveikatos sritis man nėra visiškai nauja – prieš savo kelią „Compensa Vienna Insurance Group“ dirbau medicinos įstaigoje, kurioje supratau, kad ši sritis yra man labai artima. Žmogus tobulėja tik tada, kai išlipa iš komforto zonos – tuomet tampa stipresnis, įgyja daugiau praktikos, tad į pokytį žengiau nejausdama nė truputėlio baimės“, – savo karjeros pokyčio emocijomis dalijasi Vilma.

Vilmos karjeros kelionė buvo tiek pat dinamiška, kiek ir pati draudimo sritis – kurį laiką dirbusi banke, draudimą Vilma atrado per kolegės rekomendaciją. Išbandžiusi draudimo sritį, Vilma padarė pertrauką karjeroje ir įsidarbino medicinos įstaigoje. Tuomet Vilma ir suprato, kad sveikatos draudimo sritis – jos mėgstama veikla. Paklausta apie svarbiausias pamokas, kurių išmoko matuodamasi draudimo sritį, Vilma išskiria gebėjimą į situaciją pažvelgti iš įvairių perspektyvų, nuolatinį domėjimąsi, savo žinių gilinimą, atidumą bei nebijojimą keisti ir keistis.

Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Pirkite
internetu
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai
Vienas numeris
visiems klausimams