Atgal

Gyvenimas viską sudėlioja į vietas suteikdamas šansą kopti aukštyn

IMG_8852 1-2ed3bcf77f53d7541bc897d2db469dc5.jpg

Gyvenimas viską sudėlioja į vietas suteikdamas šansą kopti aukštyn

Ernestas Pavlovskis, Laidavimų draudimo portfelio valdytojas, įmonėje dirba nuo 2018 metų.

Pirmoji Ernesto pažintis su draudimo sritimi įvyko dar studijų metais, kuomet jis įsidarbino gyvybės draudimo įmonėje. Kiek padirbėjęs su gyvybės draudimu Ernestas suprato, kad tai nėra jo „arkliukas“, tad tolesnius darbus jis tęsė dirbdamas su ne gyvybės draudimo produktais pardavimų agento, draudimo brokerio, vėliau projektų vadovo pozicijoje. Galiausiai Ernesto karjeros keliai suvedė su „Compensa Vienna Insurance Group“.

„Eina jau šešti metai kaip dirbu šioje draudimo bendrovėje. Mano startas buvo Bendrosios ir Profesinės civilinės atsakomybės rizikos vertintojo pareigose, retkarčiais tekdavo pagelbėti kolegoms, dirbantiems su laidavimo draudimais. 2022 m. vasarą teko laikinai užimti šių kolegų pareigas, o tų pačių metų lapkritį gavau pasiūlymą pereiti dirbti su Laidavimo draudimais apsiimant draudimų portfelio valdytojo poziciją. Tai nebuvo lengvas apsisprendimas, tačiau gyvenimas tuo ir įdomus, kad viską sudėlioja į savas vietas suteikdamas šansą kopti aukštyn“, – apie savo karjeros pokyčius „Compensa Vienna Insurance Group“ pasakoja Ernestas.

Paklaustas apie tai, kokios savybės svarbiausios sėkmingai auginant savo, kaip specialisto, raumenis, Ernestas išskiria smalsumą, atidumą, lankstumą, kantrybę ir vidinės savikontrolės gebėjimą. Šias savybes pasitelkdamas ir savo kasdienėje veikloje, Ernestas džiaugiasi gavęs galimybę išbandyti savo jėgas dirbant su Laidavimo draudimais, o jo tolesnis siekis naujose pareigose – sustyguoti esamus procesus ir, esant galimybei, įnešti kažko naujo.

Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Pirkite
internetu
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai
Vienas numeris
visiems klausimams