ADB „Compensa Vienna Insurance Group“ ir UAB „Compensa services“ darbuotojų mokymas ir kvalifikacijos tobulinimas

2019. 05. 22


ADB „Compensa Vienna Insurance Group“ ir UAB „Compensa services“ darbuotojų mokymas ir kvalifikacijos tobulinimas

ADB „Compensa Vienna Insurance Group“ įgyvendina projektą ADB „Compensa Vienna Insurance Group“ darbuotojų mokymas ir kvalifikacijos tobulinimas. Projektas įgyvendinamas pagal 2014−2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 09.4.3-ESFA-T-846.

ADB „Compensa Vienna Insurance Group“ yra Lietuvoje registruota uždaroji akcinė draudimo bendrovė, kuri nuo 2016 m. sausio 1 d. pradėjo veiklą Baltijos šalyse (įmonės veiklos pradžia Lietuvoje nuo 2010 m.) Vienintelis draudimo bendrovės „Compensa Vienna Insurance Group“ akcininkas yra tarptautinė draudimo grupė „Vienna Insurance Group AG Wiener Versicherung Gruppe“ - Austrijos bei Centrinės ir Rytų Europos draudimo rinkos lyderė. „Vienna Insurance Group“ draudimo rinkoje veikia jau 190 metų, vienija 50 bendrovių, veikiančių 25 pasaulio šalyse. Visoje grupėje dirba apie 23 tūkst. darbuotojų. „Vienna Insurance Group“ yra draudimo rinkos lyderė, siūlanti platų produktų ir paslaugų asortimentą tiek gyvybės, tiek ir ne gyvybės draudimo srityse. Kadangi įmonė siekia nuolatinio tobulėjimo, suprantama, kad greičiausias to kelias - darbuotojų kompetencijų didinimas. Tikslinės grupės dalyviai, dalyvaujantys projekto veiklose teikiamo projekto pagalba sustiprins savo motyvaciją, taipogi didins iniciatyvumą darbui bei kūrybiškumą. Projekte organizuojami mokymai sustiprins darbuotojų pasitikėjimą savo jėgomis, jie bus pasiruošę aktyviau teikti naujas paslaugas ir vykdyti efektyvesnius pardavimus.

Įgyvendinus projekto veiklas kokybiniai teigiami pokyčiai turės įtaką tikslinių grupių dalyviams, nes kvalifikacijos pakėlimas ne tik suteiks profesinių žinių, bet ir padidins darbuotojų vidinę motyvaciją, pasitikėjimą savimi. Svarbu pažymėti, kad po projekto įgyvendinimo tikslinių grupių dalyviai išsaugos galimybė toliau veikti darbo rinkoje ir būti joje konkurencingi. Projekto rezultatai turės teigiamos įtakos darbuotojų darbo rezultatyvumui ir efektyvumui. Iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų į projektą investuojama – 87 525,27 eur.

Kontaktai:
El. paštas: Evelina.Mileryte@compensa.lt

UAB „Compensa services“ įgyvendina projektą UAB „Compensa services“ darbuotojų mokymas ir kvalifikacijos tobulinimas. Projektas įgyvendinamas pagal 2014−2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 09.4.3-ESFA-T-846.

Compensa TU S. A Vienna Insurance group Lietuvos filialas pertvarkydamas savo veiklą 2012 m. įkurė atskirą tik pardavimais užsiimsiančią uždarąją akcinę bendrovę „Compensa Services“. Lietuvos draudimo rinkoje įmonei labai svarbu būti patikimais klientų partneriais, todėl savo veikloje vadovaujasi pagrindiniais principais: Patikimumas; Patirtis; Stabilumas.

Grupė taip pat daug dėmesio skiria aplinkos, skatinančios jos darbuotojus augti kūrimui suprasdama, kad jos sėkmės pagrindą sudaro motyvuoti darbuotojai. Siekiant patenkinti aukštus klientų lūkesčius, įgyvendinti sudėtingus, inovatyvius projektus, reikalingi aukštos kvalifikacijos specialistai, todėl reikia nuolat investuoti į įmonės darbuotojų kvalifikaciją, žinias bei gebėjimus. Būtent tai ir yra pagrindinė priežastis, UAB „Compensa services“ paskatinusi rašyti projektą darbuotojų mokymams ir kvalifikacijos tobulinimui.

Įgyvendinus projekto veiklas kokybiniai teigiami pokyčiai turės įtaką tikslinių grupių dalyviams, nes kvalifikacijos pakėlimas ne tik suteiks profesinių žinių, bet ir padidins darbuotojų vidinę motyvaciją, pasitikėjimą savimi. Svarbu pažymėti, kad po projekto įgyvendinimo tikslinių grupių dalyviai išsaugos galimybė toliau veikti darbo rinkoje ir būti joje konkurencingi. Projekto rezultatai turės teigiamos įtakos darbuotojų darbo rezultatyvumui ir efektyvumui. Iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų į projektą investuojama – 255 488,86 eur.

Kontaktai:
El. paštas: Evelina.Mileryte@compensa.lt

Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Vienas numeris
visiems klausimams
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai