ADB „Compensa Vienna Insurance Group“ kvalifikacijos tobulinimas

2019. 05. 22


ADB „Compensa Vienna Insurance Group“ įgyvendina projektą ADB „Compensa Vienna Insurance Group“ darbuotojų mokymas ir kvalifikacijos tobulinimas. Projektas įgyvendinamas pagal 2014−2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 09.4.3-ESFA-T-846.

ADB „Compensa Vienna Insurance Group“ yra Lietuvoje registruota uždaroji akcinė draudimo bendrovė, kuri nuo 2016 m. sausio 1 d. pradėjo veiklą Baltijos šalyse (įmonės veiklos pradžia Lietuvoje nuo 2010 m.) Vienintelis draudimo bendrovės „Compensa Vienna Insurance Group“ akcininkas yra tarptautinė draudimo grupė „Vienna Insurance Group AG Wiener Versicherung Gruppe“ - Austrijos bei Centrinės ir Rytų Europos draudimo rinkos lyderė. „Vienna Insurance Group“ draudimo rinkoje veikia jau 190 metų, vienija 50 bendrovių, veikiančių 25 pasaulio šalyse. Visoje grupėje dirba apie 23 tūkst. darbuotojų. „Vienna Insurance Group“ yra draudimo rinkos lyderė, siūlanti platų produktų ir paslaugų asortimentą tiek gyvybės, tiek ir ne gyvybės draudimo srityse. Kadangi įmonė siekia nuolatinio tobulėjimo, suprantama, kad greičiausias to kelias - darbuotojų kompetencijų didinimas. Tikslinės grupės dalyviai, dalyvaujantys projekto veiklose teikiamo projekto pagalba sustiprins savo motyvaciją, taipogi didins iniciatyvumą darbui bei kūrybiškumą. Projekte organizuojami mokymai sustiprins darbuotojų pasitikėjimą savo jėgomis, jie bus pasiruošę aktyviau teikti naujas paslaugas ir vykdyti efektyvesnius pardavimus.

Įgyvendinus projekto veiklas kokybiniai teigiami pokyčiai turės įtaką tikslinių grupių dalyviams, nes kvalifikacijos pakėlimas ne tik suteiks profesinių žinių, bet ir padidins darbuotojų vidinę motyvaciją, pasitikėjimą savimi. Svarbu pažymėti, kad po projekto įgyvendinimo tikslinių grupių dalyviai išsaugos galimybė toliau veikti darbo rinkoje ir būti joje konkurencingi. Projekto rezultatai turės teigiamos įtakos darbuotojų darbo rezultatyvumui ir efektyvumui. Iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų į projektą investuojama – 87 525,27 eur.

Kontaktai:
El. paštas: Evelina.Mileryte@compensa.lt

Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Pirkite
internetu
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai
Vienas numeris
visiems klausimams