Kelionių draudimas


Kodėl naudinga draustis pas mus?


Pagalba visame pasaulyje 24/7
Nelaimingo atsitikimo užsienyje atveju, mūsų partneris, asistavimo kompanija „OPS LT“, užtikrins pagalbą, suderins būtinąjį gydymą bei organizuos transportavimą, jei tokio prireiks. Pagalba užsienyje teikiama visą parą, bet kurioje šalyje.
Odontologo paslaugos
Būtinosios odontologinio gydymo išlaidos apmokamos, esant stipriam skausmui ir ūmiems uždegimams arba kai gydymas reikalingas dėl nelaimingo atsitikimo.
Gelbėjimo paslaugos
Prireikus, pasirūpinsime apdraustojo suradimu ir gelbėjimu, nesvarbu kur nukeliautumėte.
Išmokos traumų atvejais
Nelaimingo atsitikimo atveju išmoka mokama dėl patirtų kūno sužalojimų (traumų), tokių kaip: kaulų lūžiai, išnirimai, nudegimai, apsinuodijimai ir pan. Kelionių draudimas taip pat galioja užsikrėtus erkiniu encefalitu, įkirtus gyvatei ar įkandus gyvūnui.

Kodėl naudinga draustis pas mus?

Galite pasirinkti papildomas draudimo paslaugas

Jeigu domina papildomos paslaugos, pasitarkite su mūsų ekspertais ir mes padėsime pasirinkti teisingai.


Nelaimingų atsitikimų draudimas
Pasirinkus Nelaimingų atsitikimų draudimą, apdrausime Jus traumos, negalios ir mirties rizikomis. Patyrus traumą, draudimo išmoka bus nustatoma įvertinus faktinį sužalojimų pobūdį, kuris nurodytas medicininiuose dokumentuose.

Taip pat atlyginsime išlaidas, jei po traumos prireiktų įsigyti optinius akinius, ortopedines, pagalbines ir gydymo priemones ar jas suremontuoti.
Civilinės atsakomybės draudimas
Atlyginame patirtas išlaidas, jei Jūs ar Jūsų nepilnamečiai vaikai bei gyvūnai sukeltų žalą trečiųjų asmenų turtui, sveikatai ar gyvybei.
Pavyzdžiui, jei atostogų metu slidinėjate ir leisdamiesi nuo kalno netyčia kliudytumėte ir sužeistumėte kitą asmenį, o pastarasis paprašytų atlyginti patirtą žalą, ar Jūsų vaikai parduotuvėje atsitiktinai numestų brangią vazą ir savininkas paprašytų atlyginti nuostolius, šias išlaidas apmokėtų draudimo bendrovė.
Bagažo draudimas
Atlyginame nuostolius, susijusius su kelionės bagažo praradimu, taip pat – nuostolius, susijusius su bagažo vėlavimu.
Bagažas – tai jūsų turimi asmeninio naudojimo daiktai, įskaitant tuos, kurie vežami kaip lauktuvės, įvairių rūšių sporto inventorius bei asmens dokumentai.
Kelionės išlaidų draudimas

Atlyginame nuostolius, patirtus neįvykus kelionei, ją nutraukus ar praradus kelionės jungtį.

Atlyginsime visas pagrįstas kelionės išlaidas, jeigu į kelionę negalite išvykti ar tenka ją nutraukti dėl savo ar artimųjų ligos arba, jeigu pavėluojate į transporto priemonę dėl pavogtų jūsų asmens dokumentų. Taip pat, jeigu transporto priemonė, kuria Jūs vykote į kelionės persėdimo vietą sugedo arba pateko į avariją. Galiausiai, atlyginame nuostolius, jeigu kelionės nebuvo galima tęsti dėl oro sąlygų.

 

"Luminor bank" kredito kortelių turėtojų Kelionių draudimas

K

Draudžiamojo įvykio atveju praneškite

E
Lietuvoje Užsienyje
Asistavimo kompanija „OPS LT“
Asistavimo kompanija „OPS LT“ 24/7
tel.: +370 5 203 4888 
e-mail: compensa@ops24.eu

Turite papildomų
klausimų?
Susisiekime

Dažniausiai užduodami klausimai

L
Kas gali būti draudėjas, sudarant kelionės draudimo sutartį?

Sudarant kelionių draudimo sutartį, draudėjas gali būti bet kuris pilnametis fizinis arba juridinis asmuo. Kelionės draudimo sutartį galima sudaryti bet kuriame klientų aptarnavimo skyriuje, taip pat galima pasirinkti paslaugą kelionių draudimas internetu.

Kas gali būti apdraustasis, sudarant kelionės draudimo sutartį?

Apdraustasis gali būti sutartyje nurodytas draudėjas arba kitas asmuo nuo pirmos gimimo dienos.

Kokias išlaidas kompensuoja kelionės draudimas?

„Compensa“ kelionių draudimas kompensuoja būtinąsias išlaidas, skirtas gydymui, medicininėms priemonėms, ligonio grįžimui į Lietuvą. Papildomai pasirinkus išmoka mokama už nelaimingą atsitikimą, bagažo sugadinimo, netekimo ar vėlavimo, civilinės atsakomybės bei neįvykusios kelionės išlaidas.

Ką apima medicininių išlaidų draudimas?

Medicininių išlaidų draudimas apima gydymosi ligoninėje, ambulatorinių tyrimų, operacijų, būtinos tvarsliavos, gydytojo paskirtų vaistų, greitosios pagalbos, ligonio ar palaikų transportavimo į Lietuvą, lydinčio asmens, suteiktos pagalbos ir gelbėjimo išlaidas.

Ar draudžiantis kelionės draudimu galima pasirinkti rizikas?

Pasirinkti rizikas galima sutartyje nurodžius medicininių išlaidų draudimą.

Turiu Europos sveikatos draudimo kortelę. Ar man būtina pirkti medicininių išlaidų draudimą?

Pirkti medicininių išlaidų draudimą nėra būtina. Tačiau turint tik Europos sveikatos draudimo kortelę nekompensuojamos privačių medicinos įstaigų, lydinčio asmens, transportavimo ir gelbėjimo išlaidos.

Ar kelionės draudimu galima apdrausti asmenį, atvykstantį į Lietuvą?

Užsieniečio medicininių išlaidų draudimu galima apdrausti užsienio pilietį, neturintį leidimo gyventi Lietuvoje.

Kokiu draudimu gali būti apdraustas užsienietis, pageidaujantis draudimo apsaugos Šengeno zonoje ar Lietuvoje?

Užsienio piliečius galime apdrausti medicininių išlaidų draudimu.

Ar atvykstantis į Lietuvą užsienietis gali būti apdraustas nuo tų pačių įvykių kaip ir išvykstantis į užsienį Lietuvos pilietis?

Užsienio valstybės pilietį galime apdrausti medicininių išlaidų kelionėje draudimu.

Ar, sudarant kelionės draudimo sutartį, svarbu, į kokią šalį keliaujama?

Sudarius kelionių draudimo sutartį, draudimas galioja polise nurodytoje teritorijoje, išskyrus Lietuvą ir šalį, kurioje apdraustasis turi pilietybę. Svarbu pasirinkti teritoriją pagal šalį, į kurią vykstama.

Kokiam laikotarpiui gali būti sudaryta kelionės draudimo sutartis?

Kelionės draudimo sutartis šiuo metu gali būti sudaryta kelionėms, trunkančioms ne ilgiau nei 30 dienų.

Kokiose šalyse galioja kelionės draudimas?

Kelionės draudimas galioja bet kurioje teritorijoje, kuri nurodyta draudimo sutartyje.

Kada galima sudaryti kelionės draudimo sutartį?

Sudaryti kelionės draudimo sutartį galima prieš pat kelionę. Jei asmuo jau yra išvykęs į užsienį, draudimas pradeda galioti po 14 dienų. Jei reikalingas neįvykusios kelionės draudimas, sutartis turi būti sudaroma likus ne mažiau kaip 14 dienų iki kelionės.

Ar galima pratęsti kelionės draudimo sutartį, jeigu apdraustasis yra užsienyje?

Šiuo metu galimybės pratęsti sutarties nėra.

Nuo ko priklauso kelionės draudimo įmokos dydis?

Kelionės draudimo įmokos dydis priklauso nuo apdraustojo amžiaus, kelionės krypties, planuojamos veiklos kelionės metu, draudimo sumos ir kitų veiksnių.

Ar galima kelionės draudimo įmoką sumokėti per kelis kartus?

Draudimo įmoka turi būti sumokėta per vieną kartą, galimybės sumokėti per kelis kartus nėra.

Važiuoju nardyti / slidinėti / dalyvauti sporto varžybose. Ar galiu apsidrausti kelionės draudimu? Ar tai man papildomai kainuos?

Galite apsidrausti kelionės draudimu, tačiau sporto rizikos draudimo paslauga kainuos papildomai. Draudimo įmokos dydis priklausys nuo pasirinktos sporto šakos.

Kokių dokumentų reikia sudarant kelionės draudimo sutartį?

Kad sudarytumėte kelionės draudimo sutartį, turėsite pateikti tikslius asmens duomenis: vardą, pavardę, asmens kodą bei gyvenamosios vietos adresą, taip pat būtina nurodyti draudimo trukmę, šalį, į kurią vykstama, kelionės maršrutą ir pobūdį bei kitus draudiko prašomus duomenis ir informaciją, reikalingą draudimo rizikai įvertinti.

Kada pradeda galioti kelionės draudimo sutartis?

Draudimo sutartis pradeda galioti sumokėjus draudimo įmoką, tačiau ne anksčiau nei nurodyta draudimo sutartyje ir prasidėjus kelionei (kirtus Lietuvos Respublikos valstybės sieną). Jei sutarties sudarymo metu apdraustasis yra užsienyje, draudimo apsauga įsigalioja po 14 dienų.

Kaip elgtis, jei užsienyje reikalinga medicininė pagalba?

Jei jums reikalinga medicininė pagalba, būtina kreiptis į medicinos įstaigą ir vėliau gauti dokumentus, įrodančius patirtas išlaidas. Grįžę iš kelionės kreipkitės dėl patirtų išlaidų atlyginimo.

Ar galiu apdrausti kelionės metu vežamą bagažą?

Taip, bagažą apdrausti galite.

Važiuojame slidinėti ir gabenamės sporto įrangą (slides, batus ir kitą įrangą). Ar galima apdrausti automobilyje esantį sporto inventorių nuo vagystės?

Taip, sporto inventorių apdrausti galite.

Keliaujame po Europą, bet maršrutas gali pasikeisti. Ar galima sudaryti sutartį ir nenurodyti konkrečių šalių?

Apgailestaujame, tačiau tokios galimybės nėra. Draudimo polise parenkamos teritorijos pagal šalį, į kurią vykstama, pavyzdžiui, Europa ar Europa, įskaitant Turkiją, Egiptą, taip pat visas pasaulis ar visas pasaulis, išskyrus JAV ir pan.).

Važiuoja grupė turistų. Keli iš jų sportuos, keli – ne. Ar galima sudaryti vieną draudimo sutartį?

Galima sudaryti vieną draudimo sutartį. Kiekvienam apdraustam asmeniui draudimo rizikos gali būti parenkamos individualiai.

Sudariau kelionių draudimo sutartį, tačiau į kelionę neišvykau. Ar man bus grąžinta sumokėta įmoka?

Jei neišvykote į kelionę, galite pateikti prašymą raštu dėl sutarties nutraukimo. Prašymą galite parašyti bet kuriame mūsų klientų aptarnavimo skyriuje arba atsiųsti elektroniniu paštu info@compensa.lt. Klientų aptarnavimo skyrių sąrašą galite rasti čia. Taip pat laukiami ir kelionių draudimo atsiliepimai.

Noriu nutraukti draudimo sutartį. Kokius dokumentus turiu pateikti ir kur turėčiau kreiptis?

Norėdami nutraukti draudimo sutartį, turėtumėte parašyti prašymą. Jį galite pateikti elektroniniu paštu info@compensa.lt arba bet kuriame klientų aptarnavimo skyriuje, jų sąrašą galite rasti čia.

Ar draudžiantis kelionių draudimu yra įtraukta COVID-19 rizika?

Šiuo metu, sudarant kelionių draudimą, automatiškai sutartyje nurodoma sąlyga dėl COVID-19. Joje numatoma, kad susirgus COVID-19 kompensuojamos susirgusio apdraustojo medicininės gydymo išlaidos iki 15 tūkst. eurų, tik jei pacientas hospitalizuotas ir gydytas stacionare, kitu atveju kompensuojama tik už vaistinius preparatus ir / ar kitus medikamentus. Nekompensuojamos kitos netiesioginės išlaidos, kurios nėra susijusios su medicininėmis, pavyzdžiui, išlaidos COVID-19 testavimui ir / ar karantinui (saviizoliacijai) užsienyje, bilietų keitimo išlaidos, kelionės atšaukimo ir / ar panašiai.

Ką turėčiau daryti susirgęs kelionės metu?

Susirgus kelionėje Jums reikėtų susisiekti su asistavimo kompanija, kurios kontaktiniai duomenys yra nurodyti draudimo sutartyje. Asistavimo įmonė padės Jums gauti reikiamą medicininę pagalbą bei išvengti neplanuotų išlaidų.

Per kiek laiko po įvykio galiu kreiptis dėl išmokos?

Kelionių Draudimo atveju dėl išmokos turėtumėte kreiptis nedelsdami, bet ne vėliau kaip per 24 valandas nuo žalos atsiradimo dienos, išskyrus atvejus, kai savo lėšomis apmokėjote medicinines paslaugas. Tokiu atveju draudimo bendrovei turėtumėte pranešti per 7 dienas nuo sugrįžimo į Lietuvą.

Kokiu būdu turiu kreiptis dėl žalos registravimo?

Registruoti žalą galite trumpuoju numeriu 19111 arba užpildykite pranešimą internetu

Koks yra dokumentų pateikimo terminas?

Kelionių draudimo atveju dokumentus turėtumėte pateikti per 7 dienas nuo sugrįžimo į Lietuvą.

Kokius dokumentus reikia pateikti?

Kelionių draudimo atveju turėtumėte pateikti šiuos dokumentus:

  • užpildytą pranešimo formą (pildoma internetu arba Jums ją atsiųs kontaktų centro vadybininkai, jei įvykį registruosite trumpuoju numeriu 19111);
  • medicininius dokumentus;
  • sąskaitas bei dokumentus, patvirtinančius sąskaitų apmokėjimą;
  • policijos pažymą, jei nukentėjote užpuolimo ar eismo įvykio metu.

Kokiu būdu galiu pateikti dokumentus?

Dokumentus galite pateikti:

  • el. paštu zalos@compensa.lt
  • registruotu laišku „Compensa“ būstinės adresu Ukmergės g. 280, 06115 Vilnius;
  • atvykę į artimiausią žalų administravimo padalinį.

Sudariau draudimo sutartį internetu. Ar galiu ją nutraukti?

Taip. Elektroninio ryšio priemonėmis sudarytos draudimo sutartys gali būti nutrauktos per 14 dienų nuo jų sudarymo dienos, išskyrus kelionių ir bagažo ar panašias draudimo sutartis, kurių galiojimo terminas trumpesnis negu vienas mėnuo; bei sutartis, kurias kliento prašymu abi šalys yra visiškai įvykdžiusios nepasibaigus sutarties atsisakymo terminui.

O
Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Pirkite
internetu
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai
Vienas numeris
visiems klausimams