Karjera

Mūsų kultūra

Mes – „Compensa Vienna Insurance Group“ komanda Lietuvoje esame didelės „Vienna Insurance Group“ grupės dalis – ir tuo didžiuojamės! Kiekvieną dieną kartu su 25 tūkst. kolegų 25 pasaulio šalyse prisidedame prie sklandžios didžiausios Vidurio ir Rytų Europos draudimo grupės veiklos. Kasdien, peržengdami valstybių sienas ir kultūras, grupėje dalinamės patirtimis, žiniomis ir idėjomis. Įvairių rinkų pažinimas ir kiekvieno darbuotojo individuali patirtis leidžia mums rūpintis savo klientais ir suteikti jiems kokybiškas paslaugas. Todėl bendradarbiavimas, komandinis darbas, siekis tobulėti bei būti geriausiais savo srityje – neatsiejama mūsų dalis. 

„Mus sieja ne tik bendros biuro sienos, bet ir tradicijos bei laisvalaikis drauge. Kasmet žaidžiame draudimo kompanijų krepšinio lygoje, dalyvaujame draudimo kompanijų protmūšių turnyre, kartu pramogaujame žiemos bei vasaros šventėse, minime gimtadienius. Komanda kartu prisideda ir prie iniciatyvų, skirtų ištiesti pagalbos ranką tiems, kuriems to reikia. Kiekvienais metais renkame lėšas gyvūnų prieglaudai paremti, organizuojame paramą vaikų namams bei leidžiame laiką su globotiniais“, - Vaida Norušaitė ADB „Compensa Vienna Insurance Group“ personalo vadovė.

Karjeros galimybės

Motyvuoti bei savo darbą ir kasdienę veiklą mylintys darbuotojai – yra geriausia bet kokios kompanijos varomoji jėga. Būtent tokie žmonės ir dirba „Compensa Vienna Insurance Group“. Kasdienė mūsų praktika – nuolat mokytis iš didelę profesinę patirtį draudimo srityje sukaupusių specialistų ne tik lokalioje, bet ir tarptautinėje erdvėje. Komandos nariai turi galimybes tobulėti – jie dalyvauja mokymuose, seminaruose, konferencijose bei plečia savo kompetencijas ir dalinasi praktikomis tarptautiniu lygiu.

Atsiradus naujų darbuotojų poreikiui pirmieji apie tai sužino komandos nariai. Skatiname savo darbuotojus kilti karjeros laiptais, todėl suteikiame jiems galimybes kandidatuoti į atsiradusias laisvas pozicijas paskelbto vidinio konkurso metu. Skaičiuojame, kad daugiau nei 15 proc. mūsų darbuotojų sėkmingai pakyla karjeros laiptais per kelerius metus. Galbūt ir tu nori būti vienas jų? 

Pradėk karjerą mūsų įmonėje

Jei esi ambicingas ir
pasiryžęs įgyvendinti
bendrovės tikslus
Jei esi energingas ir
inovatyvus
Jei nori nuolatos
mokytis ir tobulėti
Jei sieki galimybės
kilti karjeros laiptais


Nori tapti mūsų komandos dalimi ir sukurti savo sėkmės istoriją?
Kandidatuok
Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Pirkite
internetu
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai
Vienas numeris
visiems klausimams