KASKO alternatyvus


Kodėl naudinga draustis pas mus?


Pagrindinių rizikų draudimas patrauklia kaina
Apdraudžiame nuo pagrindinės rizikos – avarijos, kai susiduriama su kita transporto priemone, žmogumi arba gyvūnu. Taip pat, kai klientas yra eismo įvykio kaltininkas ir patirtas nuostolis atlyginamas tik trečiajai šaliai pagal galiojantį privalomąjį automobilio draudimą.

Apsauga apima ir itin skaudų – automobilio vagystės – atvejį.
Galimybė apdrausti senesnius automobilius
Išplėtėme savanoriškojo transporto priemonių draudimo galimybes apdrausti senesnius, 5–25 metų amžiaus, automobilius.
Patraukli draudimo kaina turintiems mažą vairavimo stažą
Ramesnei pradžiai kelyje suteikiame galimybę apsidrausti mažesnį vairavimo stažą turinčius asmenis.
Galimybė apsidrausti turėjusiems eismo įvykių
Suteikiame galimybę apsidrausti ir automobilius, kuriuos valdant turėta eismo įvykių.

Kodėl verta rinktis mus?

K

Visi KASKO draudimo pasiūlymai

Atitinkamai pagal turimos transporto priemonės rūšį bei draudžiamų rizikų apimties poreikius galite rinktis kitus mūsų siūlomus KASKO draudimo variantus. Norėdami išsirinkti Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį draudimo variantą, galite konsultuotis su mūsų ekspertais.  

A
Lietuvoje Užsienyje
KASKO visų rizikų draudimas

KASKO draudimu apdraudžiama nuo visų staiga ir netikėtai draudimo apsaugos galiojimo laikotarpiu įvykusių atsitikimų, išskyrus draudimo taisyklėse numatytus nedraudžiamuosius įvykius. Apdrausdami automobilį KASKO draudimu galite pasirinkti papildomas draudimo paslaugas – nelaimingų atsitikimų draudimą, savanorišką civilinės atsakomybės draudimą, automobilio papildomos įrangos draudimą. Daugiau apie KASKO draudimą sužinokite čia.

KASKO draudimas elektromobiliams

KASKO draudimu elektromobiliams apdraudžiama nuo visų staiga ir netikėtai draudimo apsaugos galiojimo laikotarpiu įvykusių atsitikimų, išskyrus draudimo taisyklėse numatytus nedraudžiamuosius įvykius.

Kuriant draudimo paslaugą elektromobiliams, buvo įvertinta, kad šios transporto priemonės dėvisi lėčiau nei automobiliai su vidaus degimo varikliais, jiems buvo sukurta atskira nusidėvėjimo vertinimo skalė. Draudimo paketas elektromobiliams sukurtas taip, kad būtų įvertinami būtent jiems būdingi atvejai. Daugiau apie KASKO draudimą elektromobiliams sužinokite čia.


Turite papildomų
klausimų?
Susisiekime
Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Pirkite
internetu
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai
Vienas numeris
visiems klausimams