Administratoriaus darbe – daugiau kūrybiškumo nei manoma

Compensa_230907_SmallFile_6-a7aa3ad1c2f8e4943ea52b58b19dd1cd.jpg

Administratoriaus darbe – daugiau kūrybiškumo nei manoma

Milda Žymantė, Administracijos vadovė, bendrovėje dirba nuo 2020 metų. Anksčiau ėjo Vyriausiosios administratorės pareigas.

Visą savo darbinę karjerą Milda dirbo administracinį darbą įvairių sričių įmonėse, o draudime ji atsidūrė visai netikėtai, ieškodama naujo darbo. Bendrovės darbo skelbimas iš karto patraukė jos akį, tad ilgai nesvarsčiusi ji leidosi į naują patirtį draudime.

Milda tvirtai galėtų pasakyti, kad gyvenime jai pavyko rasti jos lūkesčius ir asmenybę atitinkančią specialybę, o jos darbas draudimo bendrovėje – toks, dėl kurio kas rytą norisi su džiaugsmu keliauti į biurą. „Mane motyvuoja mano darbas ir savo darbą tikrai myliu. Esu lengvai bendraujanti, nuoširdi, mėgstu padėti žmonėms – šios savybės yra svarbiausios mano darbe, todėl jis man puikiai sekasi. Tikiu, kad mano savybės lėmė paskutinįjį mano pareigų pokytį – džiaugiuosi, kad buvau įvertinta, kad buvo įžvelgta, jog galiu daugiau. Nors administracinis darbas gali atrodyti nuobodus, „Compensa Vienna Insurance Group“ jis atvirkščiai – labai dinamiškas bei įvairiapusis“, – entuziastingai apie savo patirtį bendrovėje pasakoja Milda.

Savo darbą Milda apibūdintų kaip kūrybišką – kasdien bendraujant su kolegomis reikia ieškoti kūrybiškų išeičių, pasižiūrėti į situacijas iš skirtingų pusių. Kūrybiškumas svarbus ir bendrai draudimo srityje, tad savo kolegoms Milda linki atrasti tokią draudimo sferą, kuri juos veža, ir joje atiduoti visą savo kūrybinį potencialą siekiant geriausių rezultatų.

Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Pirkite
internetu
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai
Vienas numeris
visiems klausimams