Atgal

SEESAM TeleMED: nuotolinė gydytojo konsultacija sutrikus sveikatai

SEESAM TeleMED
Nuotolinė gydytojo konsultacija
sutrikus sveikatai

Papildoma paslauga apdraustiems SEESAM sveikatos draudimu – nuotolinė gydytojo konsultacija sutrikus sveikatai ar prireikus elektroninio recepto. Konsultacija telefonu ne vėliau kaip per 3 val.
Patogu

Pagalba suteikiama čia ir dabar – nereikia iš anksto registruotis pas gydytoją ir laukti vizito savaitėmis.

Taip pat sutaupomas kelionės laikas iki gydymo įstaigos. 

Prireikus tyrimų ar tolesnio gydymo, rekomenduojami ir rezervuojami artimiausi gydytojų vizitų laikai SEESAM sveikatos draudimo partnerių tinkle. 

Paprasta

Norint užsiregistruoti į nuotolinę gydytojo konsultaciją, tereikia atlikti kelis veiksmus savo mobiliajame telefone ir sulaukti gydytojo skambučio. 

Pakanka to, kad išmaniajame telefone turėsite SEESAM mobiliąją programėlę bei veikiantį Wi-Fi ryšį. 

Galimybė tiesiogiai su gydymo įstaiga atsiskaityti sveikatos draudimu.

Greita
Užsiregistravus į konsultaciją, gydytojas susisiekia ne vėliau kaip per 3 val. Konsultacijos teikiamos darbo dienomis nuo 8 val. iki 18 val.
Saugu
Nuotolinė gydytojo konsultacija padeda išvengti kontakto su sergančiais asmenimis ir užsikrėsti kitais virusais.

Kodėl naudinga draustis pas mus?


Pasitikrinkite draudimo programą
Atsiskaityti sveikatos draudimu galėsite, jei Jūsų draudimo apsaugoje yra įtraukta nors viena iš žemiau esančių draudimo programų: sutrikus sveikatai – „Ambulatorinis gydymas“, „Išplėstinis sveikatos draudimas“, „Profilaktiniai sveikatos patikrinimai“; prireikus recepto – „Profilaktiniai sveikatos patikrinimai“, „Išplėstinis sveikatos draudimas“.
Registruokitės
Susikurkite paskyrą klinikos interneto svetainėje.
Užpildykite sveikatos duomenis
Užpildykite savo sveikatos duomenis, kad gydytojas turėtų informaciją apie Jūsų sveikatos būklę.
Atsiskaitykite sveikatos draudimu
Suveskite sveikatos draudimo kortelės numerį ir asmens kodo paskutinius 4 skaičius.

Kaip tai veikia?

Kokias nuotolines paslaugas teikia SEESAM TeleMED?

Šeimos gydytojo konsultacija dėl:
Lietuvoje Užsienyje
Peršalimo
Gydytojai suteiks konsultaciją esant kosuliui, slogai, temperatūrai ir kitiems peršalimo simptomams.
Traumos
Gydytojai suteiks konsultaciją susižeidus, jaučiant skausmus ir esant kitiems fizinio skausmo simptomams.
Virškinimo sutrikimų
Gydytojai suteiks konsultaciją esant pilvo, skrandžio skausmams, sutrikus virškinimui, kamuojant pykinimui ir kitiems su virškinimu susijusiems simptomams.
Akių infekcijos
Gydytojai suteiks konsultaciją esant akių skausmui, perštėjimui ir kitiems su akimis susijusiems simptomams.
Ausų uždegimo
Gydytojai suteiks konsultaciją esant ausų skausmui ir kitiems su ausimis susijusiems simptomams.
Kitų sveikatos problemų
Gydytojai suteiks konsultaciją esant ir kitoms, neišvardintoms, sveikatos problemoms.
E. recepto gavimo / pratęsimo

Gydytojai galės pratęsti ar išrašyti e.receptą, pvz.: bendrosios sveikatos, odos, plaukų būklės ir kitais klausimais.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas yra nuotolinės gydytojų konsultacijos?

Nuotolinės gydytojų konsultacijos - tai visuma nuotolinių medicininių paslaugų, kurios naudojantis šiuolaikinėmis technologijomis gali būti ir yra teikiamos per atstumą - telefonu. Šiuolaikines technologijas mūsų klientams siūloma galimybė kreiptis į medicinos ekspertus, kai nėra galimybės pasiekti gydytoją tradiciniu būdu, pvz., kai gydytojas dirba toli nuo jų gyvenamosios vietos. Tuo pačiu metu toks sprendimas dažnai užtikrina paciento saugumą nuo gydymo įstaigoje esančių kitų sergančiųjų ir greitį gaunant sveikatos priežiūros paslaugą lyginant su tradicine medicinine priežiūra.

Kiek kainuoja nuotolinė gydytojo konsultacija?

Mūsų klientams „Seesam" TeleMED paslaugos teikiamos pagal savanoriško sveikatos draudimo programas, priklausomai nuo pasirinkto konsultacijos tipo. Konsultacijos vertę sužinosite prisijungę prie „Seesam“ sveikatos draudimo programėlės ir pasirinkę atitinkamą „Seesam" TeleMED paslaugą.

Kokius e. receptus galima gauti per „Seesam“ TeleMED?

Išrašomi receptai nekompensuojamiems vaistams, kurie galioja ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje ir kitose Europos Sąjungos vaistinėse. Receptas gali būti išrašomas naujam arba pratęsiamas anksčiau klientui skirtam nekompensuojamam vaistui, jeigu pagal užpildytą sveikatos klausimyną nėra kontraindikacijų ar apie jas nėra atitinkamų įrašų Lietuvos e-sveikatos sistemoje.

Kokiomis kalbomis teikiamos nuotolinės gydytojų konsultacijos?

Sudaryta galimybė TeleMED paslaugas gauti ir „Seesam“ sveikatos draudimo klientams, kurie yra ne Lietuvos Respublikos piliečiai, teikiant gydytojų konsultacijas anglų kalba.

Ar privaloma kreipiantis pakartotinai užpildyti tą pačią informaciją apie sveikatos būklę?

Taip, dėl Jūsų saugumo kiekvieną kartą yra užduodami pagrindiniai klausimai apie Jūsų sveikatą, nes tie duomenys gali keistis Jums to nepastebint, o tik pateikiant šiuos duomenis gydytojui iš karto galima operatyviai ir greitai įvertinti konsultacijos poreikį ir turinį.

Iš kokio telefono numerio bus teikiama nuotolinė gydytojo konsultacija per TeleMED?

Gydytojo skambučio sulauksite iš šio telefono numerio: +370 37 999293.

Ar mano sveikatos duomenys yra saugūs?

Gydymo įstaigai duomenis perduodate tik savo sutikimu mobiliojoje programėlėje pasirinkus TeleMED paslaugą. Jūsų pateiktiems duomenims galioja griežti Europos Sąjungoje bei Didžiojoje Britanijoje priimti įstatymai ir pasirinkta gydymo įstaiga deda visas pastangas užtikrinti aukščiausią pacientų duomenų saugumą. Po gydytojo konsultacijos jūsų sveikatos duomenys yra įrašomi Lietuvos e-sveikatos sistemoje, o išrašius receptą – siunčiami vyriausybės sistemai, atsakingai už elektroninius receptus. Dėl to kiekvienoje Lietuvos vaistinėje pagal išrašytą receptą galėsite įsigyti reikiamą vaistą, o Jums nuvykus į gydymo įstaigą gydytojas matys įrašus tik gavus Jūsų sutikimą prisijungti prie Lietuvos e-sveikatos sistemos. Jei norite, kad informacija apie Jūsų sveikatą būtų nusiųsta Jus gydančiam gydytojui, nuotolinės konsultacijos gydytojas gali paruošti Jūsų medicininius dokumentus ir perduoti juos Jūsų gydytojui arba išsiųsti Jums, paciento paskyroje Jums pasirinkus atitinkamą dokumentų siuntimo variantą ir nurodžius adresą. Svarbu pažymėti, kad medicininiame klausimyne pateiktą informaciją mato tik gydytojas, kuris suteikia konsultaciją - pateikia gydymo rekomendacijas ir, prireikus, išrašo elektroninį receptą vaistams.

Kokiais klausimais teikiamos nuotolinės gydytojų konsultacijos?

Konsultacijos teikiamos pagal Jūsų turimos draudimo sutarties sąlygas.  Bendrąja prasme,

  • jeigu turite draudimo programą „Ambulatorinis gydymas“, teikiama šeimos gydytojo konsultacija atsiradus ūmiai ligai, ištikus traumai ar paūmėjus turimai lėtinei ligai;
  • jeigu turite kitas draudimo programas, konsultacija teikiama ir tokiais atvejais, kai reikalinga išrašyti ar pratęsti vaistų e. receptą, kai norite gauti turimų tyrimo rezultatų įvertinimą ir kitais atvejais, susijusiais su sveikatos priežiūra.

Kokiais klausimais nėra teikiamos nuotolinės gydytojų konsultacijos?

Konsultacija teikiamos pagal Jūsų turimos draudimo sutarties sąlygas, jeigu konsultaciją galima teikti telefonu neatliekant tyrimų, apžiūros.

Jeigu turite draudimo programą „Ambulatorinis gydymas“, konsultacija po šia draudimo programa neteikiama ne sveikatos sutrikimo atveju.

E. receptas negali būti išrašytas ar pratęstas kompensuojamiems vaistams.

Ar galiu gauti „Seesam“ TeleMED paslaugas, jeigu neturiu atitinkamos draudimo programos?

Paslaugos prieinamos visiems „Seesam“ mobiliosios programėlės vartotojams, todėl, esant poreikiui, paslauga prieinama ir neturintiems atitinkamos draudimo programos už su gydymo įstaiga sutartą įkainį.

Jeigu nuotolinės konsultacijos metu gydytojas nustatys būtinybę atlikti tyrimus, kur galėsiu kreiptis?

Esant Jūsų sutikimui, klinika suderins ir užregistruos tyrimams artimiausiu tinkamu metu pas vieną iš „Seesam“ partnerių. Jeigu gydymo įstaigą tyrimams pageidausite pasirinkti pats/pati, tai galėsite padaryti savarankiškai pagal Jūsų sveikatos draudimo sutarties sąlygas, ir, esant poreikiui, grįžti konsultuotis pas gydymo įstaigos specialistą nuotoliniu būdu.