KASKO - savanoriškas automobilio draudimas


Kodėl naudinga draustis pas mus?


Visų rizikų draudimas
KASKO draudimas atlygina nuostolius dėl transporto priemonės ar jos dalių vagystės, sugadinimo, sunaikinimo, dėl visų staiga ir netikėtai įvykusių atsitikimų, išskyrus taisyklėse numatytus nedraudžiamuosius įvykius.

Mūsų produktas draugiškas aplinkai ir maksimaliai pritaikytas elektromobilių specifikai bei vairuotojų poreikiams.
Galimybė rinktis
Galimybė pasirinkti itin plačios rizikų apimties Išplėstinį arba įprastos rizikų apimties Pagrindinį KASKO draudimo sąlygų variantus, kurie skiriasi draudiminės apsaugos apimtimi bei papildomų paslaugų kiekiu. Tačiau, Jums pageidaujant, galime pasiūlyti ir itin nedidelės rizikų apimties Minimalų draudimo sąlygų paketą už itin patraukią kainą.

Išplėstinis rizikų paketas – dar platesnė apsauga elektromobilių draudimui.
Pagalba kelyje
Suteikiame nemokamą pagalbos kelyje paslaugą, kuri teikiama visą parą ir visoje draudimo liudijimo galiojimo teritorijoje.
Techninės pagalbos automobilio atvykimą galima stebėti realiuoju laiku mobiliajame telefone.

Esant galimybei, elektromobilio bateriją pakrauname vietoje, be transportavimo.
Pakaitinis automobilis
Suteikiame pakaitinį automobilį, jeigu po įvykio negalite naudotis savuoju automobiliu, o tam tikrais atvejais pakaitinį automobilį patys pristatysime Jums iki jūsų nurodytos bet kurios vietos Lietuvoje.

Prireikus remonto elektromobiliui – suteiksime pakaitinį elektromobilį, o tam tikrais atvejais ir neribotam terminui – tiek, kiek prireiks.
Papildoma apsauga
Išplėstinio draudimo rizikų paketo atveju, kartu su automobiliu apdraudžiame vairuotojo ir keleivių bagažą, vaikišką kėdutę, gabenamus gyvūnus, išorėje tvirtinamus įrengimus, bagažines bei daiktus, tempiamą priekabą, papildomą įrangą, valstybinius numerius, prarastų automobilio dokumentų keitimo išlaidas. Taip pat padėsime padengti užsienyje išsinuomoto automobilio išskaitą, kad ji neviršytų Jūsų automobilio draudimo sutartyje numatytos išskaitos.

Papildomai apdraudžiame ir Jūsų namuose įrengtą elektromobilių įkrovos stotelę.
Netaikoma išskaita
Išplėstinio rizikų paketo atveju išskaita nėra taikoma stiklų dūžiams (žibintų, veidrodėlių ar stoglangių stiklams), stichinių nelaimių bei gamtinių jėgų padarytiems nuostoliams, susidūrimui su gyvūnais kelyje bei atvejams, kai automobilio kėbulą pavyksta suremontuoti, taikant specialią technologiją, neatliekant dažymo darbų.

Taip pat Jūsų namuose įrengtai elektromobilių įkrovos stotelei.
Išlaidos po įvykio
Atlyginame transporto priemonės gelbėjimo, nevažiuojančios transporto priemonės gabenimo iki remonto ar saugojimo vietos išlaidas. O pasirinkus išplėstinį draudimo rizikos variantą, taip pat apmokame panaudotas gelbėjimo priemones, salono valymo po įvykio išlaidas, priverstinai anuliuotos techninės apžiūros atstatymo bei ekspertizės atlikimo išlaidas.
Patogus nuostolių kompensavimas
Transporto priemonės remonto eigą ir sąmatą deriname tiesiogiai su automobilių remonto įmone.

Elektromobiliams ir hibridams taikome itin palankius nusidėvėjimo koeficientus.

Kodėl naudinga draustis pas mus?

Galite pasirinkti papildomas draudimo paslaugas

Jeigu domina papildomos paslaugos, pasitarkite su mūsų ekspertais ir mes padėsime pasirinkti teisingai.


Nelaimingų atsitikimų draudimas

Draudimo išmoka mokama vairuotojo ir keleivių patirtų sužalojimų, kaulų lūžių, neįgalumo ar mirties atvejais.

Draudimo išmokos dydis priklauso nuo pasirinktos draudimo sumos bei patirtų sužalojimų sunkumo.

Savanoriškas civilinės atsakomybės draudimas
Numatytų sumų ribose atlyginami tam tikri nuostoliai tretiesiems asmenims, kuriuos nulėmė Jūsų transporto priemonė arba disponavimas ja (pvz., transporto priemonei užsidegus, buvo apgadintas šalia stovėjęs automobilis).

Atlyginami nuostoliai vairuotojui ar keleiviui atidarant apdraustos transporto priemonės dureles ir dėl to sugadinus ar sunaikinus vairuotojo ir keleivių atžvilgiu esančių trečiųjų asmenų turtą (įlenktas kitas automobilis, sugadintas pravažiuojančio dviratininko dviratis ir pan.).

Atlyginami nuostoliai dėl savaime išsiliejusių tepalų, degalų ar kitų cheminių medžiagų iš stovinčio automobilio.
Kompensuosime elektromobilio įkrovos stotelės ar elektros šaltinio sugadinimą dėl palikto krautis elektromobilio arba bandant jį prijungti ar atjungti nuo Jūsų elektromobilio.
Automobilio papildomos įrangos draudimas
Atlyginami nuostoliai transporto priemonės įrangai, kuri nėra gamyklinė ir buvo sumontuota jau vėliau, po automobilio gamybos.
K

„Pagalba kelyje"

„Pagalbos kelyje" atvykimą stebėkite realiuoju laiku - SMS žinute gautoje nuorodoje stebėkite pagalbos automobilio atvykimo maršrutą, atstumą bei reikalingą laiko tarpą atvykti į įvykio vietą.
A
Lietuvoje Užsienyje
Eismo įvykio deklaracijos pildymo pagalba ir kita konsultacija telefonu

Suteiksime profesionalią konsultaciją telefonu, 24 valandas per parą.

Lietuvoje ir užsienyje - neribojama paslaugų suma.

Smulkus remontas ar pagalba vietoje

Jums negalint tęsti kelionės, techninės pagalbos darbuotojas atvyksta ir atlieka smulkius remonto darbus arba suteikia pagalbą vietoje (variklio paleidimas, rato pakeitimas, degalų pristatymas, elektromobilio baterijos įkrovimas vietoje, avarinis durelių atidarymas, atsarginio raktų komplekto pristatymas).

Lietuvoje - neribojama paslaugų suma
Užsienyje - 600 EUR

Automobilio transportavimas iki artimiausių remonto dirbtuvių ar kitos Jūsų nurodytos vietos

Jeigu techninės pagalbos darbuotojas nustato, kad Automobiliu neįmanoma tęsti kelionės ir to priežasčių neįmanoma pašalinti vietoje, Automobilis transportuojamas iki artimiausių remonto dirbtuvių, elektromobilių įkrovimo stotelės arba kitos vairuotojo pageidaujamos vietos, jeigu priežasčių pašalinimas yra techniškai sudėtingas ir gali užtrukti ilgiau kaip vieną dieną.

Lietuvoje - neribojama paslaugų suma
Užsienyje - 500 EUR

Pakaitinio automobilio paslauga

Jei automobiliu neįmanoma tęsti kelionės ir į įvykio vietą atvykęs techninės pagalbos darbuotojas nustato, kad techninio gedimo neįmanoma pašalinti vietoje, automobilis transportuojamas į remonto dirbtuves. Patvirtinus, kad remontas užtruks ilgiau kaip 1 darbo dieną, per 24 val. yra suteikiamas atitinkamos klasės, bet ne aukštesnės nei vidutinė, pakaitinis automobilis. Jums tereikia sumokėti už nuomos laikotarpiu sunaudotą kurą, draudimą, pakaitinio automobilio paėmimo bei grąžinimo ir kitas išlaidas.

Lietuvoje ir užsienyje - iki 10 parų, bet visais atvejais ne ilgiau, kaip iki gedimo pašalinimo.

Taksi paslauga automobilio remonto metu

Jums ir Jūsų keleiviams organizuosime taksi paslaugą, jeigu techninės pagalbos darbuotojas nustato, kad automobiliu neįmanoma tęsti kelionės, o techninio gedimo neįmanoma pašalinti vietoje ir automobilis transportuojamas iki artimiausių remonto dirbtuvių, kuriose raštu patvirtinama, kad remontas užtruks ilgiau kaip 1 darbo dieną.

Lietuvoje - iki 100 km
Užsienyje - 150 EUR

Kelionės pratęsimo paslauga

Jei automobiliu neįmanoma tęsti kelionės ir techninės pagalbos darbuotojas nustato, kad techninio gedimo neįmanoma pašalinti vietoje, automobilis transportuojamas į remonto dirbtuves. Tokiu atveju vairuotojui ir keleiviams organizuojamas sugrįžimas traukiniu, autobusu ar kitu transportu į nuolatinę gyvenamąją vietą Lietuvoje arba iki suplanuotos kelionės tikslo.

Lietuvoje - paslauga netaikoma

Užsienyje - 250 EUR

Nakvynės paslauga

Jeigu techninės pagalbos darbuotojas nustato, kad automobiliu neįmanoma tęsti kelionės, o techninio gedimo neįmanoma pašalinti vietoje ir automobilis transportuojamas iki artimiausių remonto dirbtuvių, kuriose raštu patvirtinama, kad remontas užtruks ilgiau kaip 1 darbo dieną (arba dirbtuvės uždarytos (naktis, nedarbo diena ar pan.), Jums ir Jūsų keleiviams organizuosime nakvynę.

Lietuvoje - 200 EUR
Užsienyje - 600 EUR

Automobilio saugojimas

Jei po techninio gedimo, incidento ar autoįvykio objektyviai pripažįstama, kad yra būtinas automobilio saugojimas, yra organizuojamas jo perdavimas aptvertai ir saugomai automobilių stovėjimo aikštelei.

Lietuvoje ir užsienyje - iki 14 parų

Juridinė konsultacija

Juristo paslaugos Įvykio atveju užsienio šalyje.

Lietuvoje - paslauga netaikoma
Užsienyje - 300 EUR

Vertėjo paslauga

Vertimo pagalba telefonu sprendžiant neaiškumus su užsienio policija ar kitomis tarnybomis.


Lietuvoje - paslauga netaikoma
Užsienyje - neribojama paslaugų suma


Norite pasitarti su ekspertu?
Susisiekime

Egidijus Loda

Verslo klientų draudimo ekspertas
Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Vienas numeris
visiems klausimams
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai