Atgal

Įmonių turto draudimas


Kodėl naudinga draustis pas mus?


Draudimas, atitinkantis poreikius
Pasiūlysime draudimo variantą, atitinkantį Jūsų poreikius: tiek nuo visų staiga ir netikėtai atsitikusių įvykių (visų rizikų draudimas), tiek nuo atskirų pasirinktų rizikų - gaisro, vagystės ir vandalizmo, vandentiekio avarijos, gamtinių jėgų ar transporto atsitrenkimo.
Lankstus draudimas
Įmonių turto draudimu galime apdrausti viską, kas materialu, išskyrus žemę, augalus, pasėlius, miškus, transporto priemones, lėktuvus, traukinius.
Tikslus ir greitas nuostolių kompensavimas
Draudžiamojo įvykio atveju tiksliai suskaičiuosime ir greitai atlyginsime nuostolius.
Papildomos išlaidos po įvykio
Įmonių turto draudimas atlygina išlaidas, kurias galite patirti po draudžiamojo įvykio - tvarkant ir išvalant teritoriją, pervežant ir laikinai sandėliuojant nesugadintą turtą ir kitais sutartais turto gelbėjimo atvejais.
Atsargų likučio svyravimas
Kuomet nėra žinoma tiksli atsargų suma, atsargų likutis metų bėgyje labai svyruoja ar priklauso nuo sezoniškumo, atsargas siūlome drausti pagal faktą, t.y. sutarties sudarymo metu mokama avansinė draudimo įmoka, o metų gale patikslinama draudimo suma.
Turtas už draudimo vietos ribų
Siūlome draudimą kilnojamai įrangai, kuri skirta darbui už draudimo vietos ribų, pavyzdžiui, komandiruotės metu naudojamai įrangai.

Kodėl naudinga draustis pas mus?

Galite pasirinkti papildomas draudimo paslaugas

Jeigu domina papildomos paslaugos, pasitarkite su mūsų ekspertais ir mes padėsime pasirinkti teisingai.


Verslo nutrūkimo draudimas

Atsitikus draudžiamajam vykiui, pavyzdžiui, gaisrui, įmonė dažnai patiria nuostolius ne tik dėl apgadinto ar sunaikinto turto, bet taip pat ir dėl nutrūkusio ar pristabdyto verslo -  negalėjimo teikti savo paslaugų, mažėjančios rinkos dalies, fiksuotų kaštų (tokių kaip darbuotojų atlyginimai, palūkanos ir pan.).  Nuostoliai dėl nutrūkusio verslo kompensuojami iš apyvartinių lėšų, kurios galų gale išsenka.  Įmonės veikla sustoja.

Net jei įmonė yra apdraudusi savo turtą, finansiniai nuostoliai dėl verslo nutrūkimo yra dengiami tik tuo atveju, jei jie yra apdrausti verslo nutrūkimo draudimu.

Didžiausias verslo nutrūkimo draudimo privalumas - užtikrinamas apdraustos įmonės finansinių srautų stabilumas. Tai leidžia įmonei ženkliai sušvelninti nuostolių, patirtų dėl gamybos ir/ar paslaugų teikimo nutrūkimo pasekmės.

Elektros srovės poveikio draudimas

Pastaruoju metu pastatai bei įrenginiai tampa vis išmanesni, todėl įtampų svyravimas tampa vis aktualesne rizika.

Dėl įtampos svyravimų dažniausiai nukenčia jautresni įrenginiai, kurie yra įjungti į tinklą arba pastato funkcionalumą palaikantys įrenginiai - vaizdo stebėjimo kameros, priešgaisrinės sistemos, ventiliacijos įranga.

Mobiliosios įrangos draudimas

Mobiliosios įrangos draudimo paslauga suteikia draudimo apsaugą mobiliai įrangai - tai įvairūs nešiojamieji kompiuteriai, planšetės, mobilūs telefonai ir kita nešiojama elektroninė įranga.

Ši turto kategorija išskiriama todėl, kad jai dažnai reikia platesnės galiojimo teritorijos (Lietuvos Respublika, Europa ar visas pasaulis).

Įrangos vidaus gedimų draudimas

Įrenginių vidinių gedimų draudimas dalinai yra garantinio laikotarpio pratęsimas, kurio metu draudimo kompanija atlygina:

  • remonto išlaidas (išskyrus greitai nusidėvinčių detalių keitimą, pavyzdžiui, peilių, trosų, dantračių)
  • žalą dėl svetimkūnio patekimo į įrengimą (pavyzdžiui, darbuotojas paliko reples ir paleido stakles)
  • žalą dėl neteisingo manipuliavimo įrenginiu

Norite pasitarti su ekspertu?
Susisiekime

Andrius Bičkus

Verslo klientų draudimo ekspertas
Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Vienas numeris
visiems klausimams
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai