Compensa Vienna Insurance Group

„Compensa Vienna Insurance Group“. Saugome tai, kas svarbu

Ne gyvybės draudimo bendrovė „Compensa Vienna Insurance Group“ kasdien saugo tai, kas svarbu. Orientacija į klientus yra nuoseklaus ir stabilaus bendrovės augimo bei lyderystės pagrindas. 

2023 m. „Compensa Vienna Insurance Group“ trečius metus iš eilės pateko į „Verslo žinių“ sudarytą finansų sektoriaus lyderių dešimtuką. Taip pat 2023 m. „Lietuvos verslo lyderių 500“ sąraše bendrovė užėmė 33 vietą – pakilo iš 264 pozicijos ankstesniais metais ir pasiekė geriausią rezultatą tarp ne gyvybės draudimo bendrovių. 

„Išlikti tarp stipriausių finansų sektoriaus įmonių net ir išorinio neapibrėžtumo sąlygomis – ne atsitiktinumas, o mūsų nuoseklaus augimo ir konkurencingumo rinkoje įrodymas. Čia svarbūs visi – komanda, partneriai, akcininkas. Dirbdami išvien savo veiklą maksimaliai orientuojame į klientų poreikius ir lūkesčius, tai ir yra tikroji lyderystė“, –  sako Deividas Raipa, „Compensa Vienna Insurance Group“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius.

Sudarydamos 2023 m. finansų sektoriaus lyderių sąrašą „Verslo žinios“ vertino pajamas, ikimokestinį pelną, jų abiejų metinį pokytį, pelningumą, jo proporciją vienam darbuotojui, vidutinį darbo užmokestį, vidutinį įmonės darbuotojų skaičių 2022 m.

Mes priklausome „Vienna Insurance Group"

Maždaug 50 „Vienna Insurance Group“ kompanijų, veikiančių 30 šalių, šiuo metu dirba daugiau nei 25 tūkst. darbuotojų. Draudimo sprendimus vystome atsižvelgdami tiek į klientų asmeninius poreikius, tiek ir į jų gyvenamosios vietovės specifiką, todėl esame vieni iš draudimo sektoriaus lyderių Austrijoje ir Vidurio bei Rytų Europos šalyse.

„Savo klientams Austrijoje ir Vidurio bei Rytų Europoje siūlome produktus ir paslaugas, geriausiai atitinkančias jų poreikius. Mūsų strategija yra orientuota į ilgalaikį pelningumą ir nuoseklų pajamų augimą, leidžiantį mums būti patikimu partneriu šiais sparčiai kintančiais laikais.“


Istorija

Compensa Vienna Insurance Group yra Lietuvoje registruota akcinė draudimo bendrovė, kuri nuo 2016 m. sausio 1 d. pradėjo veiklą Baltijos šalyse. Iki 2016 m. Lietuvoje veikė Lenkijos ne gyvybės draudimo bendrovės Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group Lietuvos filialas, kuris veiklą Lietuvoje vykdė nuo 2010 m. Įmonei augant ir plečiant savo veiklą Baltijos regione, buvo atlikti struktūriniai pakeitimai ir Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group Lietuvos filialas perleido savo verslą, kaip turto, teisių ir įsipareigojimų visumą, naujai akcinei draudimo bendrovei – Compensa Vienna Insurance Group

Bendrovių susijungimas

2020 m. liepos 1 d. Baltijos šalyse veikiančios ne gyvybės draudimo bendrovės „Seesam Insurance“ ir „Compensa Vienna Insurance Group“ užbaigė susijungimą ir tapo viena bendrove. Nuo šiol Lietuvoje ir Latvijoje bendrovė veikia su prekių ženklu „Compensa Vienna Insurance Group“, o Estijoje – su prekių ženklu „Seesam Insurance“.

Draudimo bendrovės, veikiančios Lietuvoje

Lietuvoje gyvybės ir ne gyvybės draudimo paslaugas siūlo šios bendrovės:

  • Akcinė draudimo bendrovė „Compensa Vienna Insurance Group“
  • „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ Lietuvos filialas

Lietuva, Latvija, Estija

Compensa Vienna Insurance Group padaliniai veikia Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje.

Šiandieną Compensa Vienna Insurance Group  turi 50 pardavimo vietų, 44 Lietuvos miestuose ir miesteliuose, bendradarbiaujame net su 92 draudimo agentais, su vidutinėmis ir stambiomis įmonėmis tiesiogiai dirba 18 ekspertų. Apie 390 šalyje dirbančių kompanijos specialistų kiekvieną dieną privatiems klientams suteikia konsultacijas ir paslaugas transporto, turto, asmens draudimo klausimais. Kartu su verslo klientais rūpinamės jų turto – nuo smulkaus ir vidutinio iki korporatyvinio – apsauga, transporto, krovinių, bendrosios civilinės atsakomybės, statybų ir laidavimo draudimais.

Latvijos klientų poreikiais rūpinasi 310 Compensa Vienna Insurance Group darbuotojų 40-yje pardavimo ir konsultacijų vietų visoje šalyje. Estijoje įsikūrėme viename biure, o klientų konsultacijomis ir draudimu rūpinasi 180 darbuotojų.

Kiekvienas specialistas, dirbantis Baltijos šalyse, naudojasi 25 Vidurio ir Rytų Europos rinkose sukaupta patirtimi – žinios ir įvairovė leidžia mums būti arčiau savo klientų ir jų poreikių. Kasdien grupėje dalinamės patirtimis, žiniomis ir idėjomis. Vienas iš mūsų sėkmės veiksnių ir esminė vertybė – įvairovė. Todėl mūsų darbuotojai puikiai išmano vietinių klientų poreikius.

Visose Baltijos šalyse veikia vieninga bendrovės sukurta žalų atlyginimo sistema – klientai dėl žalų atlyginimo gali kreiptis į bet kurį čia veikiantį padalinį.

Patirtis ir stabilumas

„Compensa Vienna Insurance Group“ yra „Vienna Insurance Group“ (VIG) dalis. Maždaug 50 VIG kompanijų, veikiančių 30 šalių, šiuo metu dirba daugiau nei 25 tūkst. darbuotojų. Remiamės beveik 200 metų patirtimi draudimo sektoriuje, kuri leidžia mums efektyviai rūpintis kiekvienu klientu. Draudimo sprendimus vystome atsižvelgdami tiek į klientų asmeninius poreikius, tiek ir į jų gyvenamosios vietovės specifiką, todėl esame vieni iš draudimo sektoriaus lyderių Austrijoje ir Vidurio bei Rytų Europos šalyse.

ADB „Compensa Vienna Insurance Group“ veiklą Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse kaip savarankiška draudimo bendrovė pradėjo 2016 m. sausio 1 d. Iki tol Lietuvoje veikė Lenkijos ne gyvybės draudimo bendrovės „Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group“ Lietuvos filialas, veiklą vykdęs nuo 2010 m.

Aukštas finansinis ir kreditingumo vertinimas

Gerai žinoma reitingų agentūra „Standard & Poors“ Vienna Insurance Group yra suteikusi A+ reitingą su stabilia perspektyva. Tai reiškia, kad VIG yra viena geriausiai vertinamų  kompanijų Vienos vertybinių popierių biržos ATX indekse. Vienna Insurance Group akcijos listinguojamos Vienos ir Prahos akcijų biržose. Daugiausiai VIG akcijų – 70 proc. – turi „Wiener Städtische Versicherungsverein“, o likusi akcijų dalis – laisvosios.

Vietos rinkų svarba

Vienna Insurance Group atsakomybė – suteikti savo klientams finansinę apsaugą nuo galimų rizikų. Grupė laikosi strategijos, kuria skirtingose rinkose vysto skirtingus prekių ženklus. Jos sėkmė ir ryšys su klientu priklauso nuo kiekvieno prekių ženklo ir praktinių žinių, sukauptų vietos rinkoje.

Dėmesys Vidurio ir Rytų Europai

Vienna Insurance Group daug dėmesio skiria ne tik Austrijos, bet ir Centrinės bei Vidurio Europos šalių rinkoms. Daugiau nei pusė Grupės pasirašytų įmokų sugeneruojama būtent Centrinės bei Vidurio Europos šalyse. Šiame regione sutelkta Vienna Insurance Group veikla pirmiausia atspindi ekonomikos augimo prognozes – čia numatomas dvigubai spartesnis ekonomikos augimas nei Vakarų Europoje. Be to, Centrinės ir Vidurio Europos šalių rinkose išdraustumas yra mažesnis už ES vidurkį.

Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Vienas numeris
visiems klausimams
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai