Atgal

Svarbiausia - teigiamas požiūris

Rūta-6ab3be9337a3e4c988b52c031812ef55.jpg

Svarbiausia - teigiamas požiūris

Dirbti „Compensa Vienna Insurance Group“ Rūta pasiliko po profesinės praktikos ir sako, kad didžiausias iššūkis iš pradžių buvo skambučiai klientams: „Pirmieji pokalbiai su klientais kėlė baimę, kad nežinosiu atsakymų į jų klausimus ir negalėsiu jiems padėti. Tačiau visuomet šalia buvo kolegos, kurie man padėdavo, pamokydavo ir suteikdavo palaikymą. Taip žingsnis po žingsnio baimė vis mažėjo ir augo noras sužinoti bei išbandyti visko kuo daugiau.“

Po praktikos Žalų departamente Rūta pradėjo dirbti Kontaktų centre Žalų administravimo grupėje vadybininke, o po dvejų metų tapo tos pačios grupės koordinatore, dar po metų –  ir grupės vadove. Vėliau ji buvo pakviesta dirbti į kitą skyrių – Žalų departamentą, kuriame užėmė transporto žalų administravimo grupės vyriausiosios ekspertės pareigas. 

„Prieš 6 metus tikrai neįsivaizdavau, kad galėsiu išbandyti tiek karjeros laiptelių ir įgauti tiek daug bei tokios įvairios patirties. Šiuo metu didžiausi mano iššūkiai yra prisidedant prie darbo procesų tobulinimo, komandos motyvacijos ir pagalbos kolegoms siekiant geriausių rezultatų“, – džiaugiasi Rūta.

Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Pirkite
internetu
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai
Vienas numeris
visiems klausimams