Svarbus noras tobulėti

2-61585067ac82fd1254c78c204a05dc53.jpg

Svarbus noras tobulėti

Šiuo metu aktuaro pareigas užimantis Rolandas Tumėnas pasakoja, kad savo karjerą taip pat pradėjo Kontaktų centre. Rolando teigimu, kai kuriomis dienomis darbas buvo sunkus, tačiau visuomet įdomus. Į sudėtingas situacijas pakliuvusių klientų skambučius Rolandas priėmė kaip iššūkį išmokti suvaldyti skambinančiųjų emocijas. Dirbdamas ir matydamas įmonės augimą, jis suprato, kad norint kilti karjeros laipteliu aukštyn turi būti atsidavęs darbui ir norėti tobulėti.

„Manau, tai ir buvo pagrindiniai veiksniai, lėmę mano sėkmę. Kontaktų centre turėdamas laisvesnę minutę skaitydavau ne naujienas, o draudimo taisykles, analizavau „Excel“ funkcijas. Po kelių mėnesių mokymosi su šia programa jau galėjau sukurti žaidimą „Tetris“. Kolegoms iš kitų skyrių paprašius pagalbos, niekada neatsisakydavau ir taip galėjau susipažinti su jų darbu“, – prisimena jis.

Atsiradus vidiniam konkursui į aktuaro poziciją, Rolandas nedvejodamas išsiuntė savo gyvenimo aprašymą. Jis prisimena, kad sužinojęs, jog perėjo atranką, labai džiaugėsi, o šiandien tiesiog mėgaujasi darbu pagal specialybę – vaikinas studijavo Finansų ir draudimo matematiką.
Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Vienas numeris
visiems klausimams
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai