Projekto „Planas A“ dalyviams – palankios Įmonių turto draudimo sąlygos

2020. 10. 14


Ne gyvybės draudimo bendrovė „Compensa Vienna Insurance Group“ prisijungė prie verslumo iniciatyvos „Planas A“, kurios tikslas – suteikti reikalingą pagalbą Lietuvoje veikiančiam smulkiajam verslui. Projekto partnere tapusi bendrovė tiek sukaupta patirtimi, tiek ir specialiais pasiūlymais siekia prisidėti prie smulkiojo verslo augimo.

„Lietuvos rinkoje veikiame jau dešimtmetį – per šį laikotarpį pelnėme didžiųjų verslo klientų pasitikėjimą. Jie vertina tiek mūsų ekspertų rekomendacijas, pagrįstas ilgamete patirtimi ir naujomis tendencijomis, tiek ir kokybišką bei operatyvų žalų administravimo procesą. Visa tai leido mums tapti TOP 1 draudimo bendrove įmonių turto draudimo segmente. Sukauptomis žiniomis  ir patraukliais draudimo pasiūlymais siekiame dalintis ir su smulkiosiomis bei vidutinėmis šalies įmonėmis“, – sako Matas Motiekaitis, „Compensa Vienna Insurance Group“ Tiesioginių verslo klientų skyriaus vadovas.

Projekte dalyvaujančioms smulkiosioms įmonėms bendrovė siūlo išskirtines Įmonių turto draudimo sąlygas. Jos savo turtą 1,5 metų laikotarpiui gali apdrausti už 1 metų draudimo liudijimo kainą. Kaip pastebi M.Motiekaitis, draudimo specialistai padeda įmonėms įvertinti galimas rizikas ir pasirinkti jas neutralizuoti galinčius draudimo sprendimus. Kitaip tariant, užsitikrinti finansinę pagalvę, jeigu aplinkybės susiklostytų nepalankiai ir nukentėtų įmonės turtas.

Projekto „Planas A“ dalyviai, norintys gauti Įmonių turto draudimo lanksčiomis sąlygomis pasiūlymą, kviečiami kreiptis el. paštu planas-a@compensa.lt. Per vieną darbo valandą su jais susisieks profesionalus konsultantas.

Poreikius atitinkantys sprendimai

„Compensa Vienna Insurance Group“ siūloma Įmonių turto draudimo paslauga skirta tiek verslo įmonėms, tiek privatiems asmenims ar ūkininkams, kurių turtas naudojamas komercinei veiklai vykdyti. Pasinaudojus šia paslauga, galima apdrausti pastatus ir statinius, gamybinius įrenginius ir įrangą, biuro techniką, atsargas ir žaliavas, darbuotojams priklausantį ir trečiųjų asmenų patikėtą turtą, grynuosius pinigus ar kt.

„Kviečiame „Planas A“ dalyvius susisiekti su mūsų komanda – specialistai įvertins jūsų poreikius ir pateiks juos geriausiai atitinkantį draudimo variantą. Įmonės turtą galime apdrausti tiek visų rizikų draudimu nuo bet kokių staiga ir netikėtai atsitikusių įvykių, tiek ir nuo pasirinktų atskirų grėsmių, tokių kaip gaisras, vagystė, vandalizmas, vandentiekio avarija ar kita“, – sako M. Motiekaitis.

Verslai, pasirinkę Įmonių turto draudimą, lanksčiomis sąlygomis gali gauti ir papildomas paslaugas, tokias kaip verslo nutrūkimo, elektros srovės poveikio, įrangos vidaus gedimų ar mobiliosios įrangos draudimas. Kaip pastebi draudimo ekspertai, pastaroji paslauga tapo itin aktuali pandemijos metu suintensyvėjus nuotoliniam darbui. Ji suteikia apsaugą nešiojamiesiems ir planšetiniams kompiuteriams, mobiliesiems telefonams ir kitai nešiojamai elektroninei įrangai.

Smulkiojo verslo skatinimo iniciatyva „Planas A“ siekiama padėti smulkiajam verslui, susiduriančiam su iššūkiais dėl Covid-19 pandemijos. Projektas yra skirtas didinti smulkiojo verslo žinomumą, padėti jam tiek profesionaliomis konsultacijomis, tiek ir specialiais reikalingų paslaugų pasiūlymais. Daugiau informacijos apie projektą rasite čia

Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Pirkite
internetu
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai
Vienas numeris
visiems klausimams