Prie „Compensa Vienna Insurance Group“ valdybos prisijungė F. Nagode

2021. 03. 17


Antradienį, kovo 16 d. Baltijos šalyse veikiančios ne gyvybės draudimo bendrovės „Compensa Vienna Insurance Group“ valdybos nario ir finansų direktoriaus pareigas pradeda eiti Felix Nagode. Daugiau nei dešimties metų patirtį finansinių paslaugų sektoriuje turintis profesionalas yra sukaupęs finansų vadybos, strateginio bei rizikų valdymo, skaitmeninimo žinių. Tiek šios žinios, tiek ir lyderystės įgūdžiai leis jam reikšmingai prisidėti toliau vystant kompaniją ir kuriant inovatyvius sprendimus klientams.

F. Nagode į „Compensa Vienna Insurance Group“ atvyksta iš motininės kompanijos „Vienna Insurance Group“. Iki šiol F. Nagode dvejus metus vadovavo strateginėms „Vienna Insurance Group“ iniciatyvoms finansų vadybos, įsigijimų strategijos ir skaitmeninimo srityse. Prieš prisijungdamas prie „Vienna Insurance Group“ komandos, F. Nagode dirbo tarptautinėje vadybos konsultavimo įmonėje „Boston Consulting Group“ ir ėjo įvairias pareigas strategijų bei valdymo konsultacijas teikiančioje kompanijoje „Zeb“. Šiose kompanijose jis konsultavo ir vadovavo projektams verslo įmonių finansų, rizikos valdymo, strategijų, IT ir operacijų departamentuose.

Prisijungęs prie „Compensa Vienna Insurance Group“ valdybos F. Nagode bus atsakingas už finansų, rizikos valdymo, perdraudimo, žalų administravimo ir IT sritis. Jis taip pat aktyviai dirbs sudarant strateginę bendrovės darbotvarkę ir diegiant skaitmenizacijos sprendimus.

„Šiuo metu esame ketvirta didžiausia ne gyvybės draudimo bendrovė Baltijos šalyse pagal užimamą rinkos dalį. Esame sparčiausiai auganti ne gyvybės draudimo bendrovė regione, lyderiaujame korporatyvinių klientų segmente ir turime ambicingų tolimesnių augimo planų. Juos įgyvendinsime nuosekliai tobulindami siūlomus draudimo produktus ir gerindami vartotojų patirtį. Tad F. Nagode sukauptos žinios, ypač skaitmeninių sprendimų srityje, prisidės atrandant inovatyvių būdų aptarnauti mūsų klientus – tiek gyventojus, tiek ir verslo įmones. Tikiu, kad būtent taip užsitikrinsime sėkmingą tolimesnį augimą“, – sako Deividas Raipa, „Compensa Vienna Insurance Group“ valdybos pirmininkas.

F. Nagode pakeičia ankstesnį „Compens Vienna Insurance Group“ valdybos narį, taip pat ėjusį finansų direktoriaus pareigas, Nicolas Mucherl. M. Mucherl po sėkmingos karjeros Lietuvoje darbus tęs „Vienna Insurance Group“ būstinėje Vienoje. „Compensa Vienna Insurance Group“ valdybos narys taip pat yra Estijos filialo vadovas Andri Püvi, o valdybos pirmininkas D. Raipa.

Apie „Compensa Vienna Insurance Group

„Compensa Vienna Insurance Group“ yra Lietuvoje registruota akcinė draudimo bendrovė, kuri nuo 2016 m. sausio 1 d. pradėjo veiklą Baltijos šalyse. Iki 2016 m. Lietuvoje veikė Lenkijos ne gyvybės draudimo bendrovės „Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group“ Lietuvos filialas, kuris veiklą šalyje vykdė nuo 2010 m.

Praėjusiais metais „Compensa Vienna Insurance Group“ baigė susijungimą su „Seesam Insurance“ ir Baltijos šalyse veikia kaip viena kompanija. Lietuvoje bei Latvijoje bendrovė veikia su prekių ženklu „Compensa Vienna Insurance Group“, o Estijoje su prekių ženklu „Seesam Insurance“.

Apie „Vienna Insurance Group

„Vienna Insurance Group“ – lyderiaujanti draudimo kompanija Austrijoje ir Centrinėje bei Rytų Europoje. Ilgametes tradicijas, stiprius prekių ženklus ir glaudžius ryšius su klientais puoselėjančiai grupei priklauso apie 50 kompanijų iš 30 skirtingų šalių. Daugiau nei 25 tūkst. grupei priklausančių įmonių darbuotojų kasdien rūpinasi daugiau nei 22 mln. klientų. „Vienna Insurance Group“ akcijos listinguojamos Vienos akcijų biržoje nuo 1994 metų, tarptautiniu mastu pripažinta reitingų agentūra „Standard & Poor’s“ joms yra suteikusi A+ reitingą su stabilia perspektyva. Tai – aukščiausias reitingas iš visų biržos sąraše ATX esančių įmonių.
Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Pirkite
internetu
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai
Vienas numeris
visiems klausimams