Nauja paslauga verslo klientams – automobilio salono ir vidinių gedimų draudimas

2020. 09. 15


Ne gyvybės draudimo bendrovė „Compensa Vienna Insurance Group“ pristato naują paslaugą verslo klientams – automobilio salono ir vidinių gedimų draudimą. Ja pasinaudoti gali verslo įmonės, savo automobilių parką draudžiančios Kasko draudimu.

„Lietuvos rinkoje veikdami daugiau nei dešimtmetį esame sukaupę solidžią patirtį ir pelnę verslo klientų pasitikėjimą, tarp jų – daugiau nei trečdalis Lietuvos TOP100 bendrovių. Siekdami dar geriau atliepti jų lūkesčius, sukūrėme ir pristatome šalies rinkoje visiškai naują paslaugą – automobilio salono ir vidinių gedimų draudimą. Tikimės, kad ši paslauga padės mūsų klientams dar geriau pasirūpinti savo automobilių parku ir taip prisidės prie sklandžios jų veiklos“, – sako Linas Laugalis, „Compensa Vienna Insurance Group“ Produktų ir rizikos vertinimo departamento vadovas.

Automobilio salono draudimas

Automobilio salono draudimo apsauga galioja įvairioms lengvojo automobilio vidaus dalims: rankenėlėms, porankiams, prietaisų skydelio apsaugų plastmasėms, pertvaroms, daiktadėžėms, bagažinės apmušalams, lentynoms, užuolaidoms, centrinės konsolės detalėms, durų ir salono apmušalams, galinio vaizdo veidrodėlio detalėms, oro pagalvėms, pavarų svirties detalėms, pedalams, salono grotelėms, vidaus durų rankenoms.

Šia paslauga galima apdrausti automobilius iki 6 metų amžiaus nuo pirmos registracijos dienos. Galimi išmokų limitai svyruoja nuo 1 tūkst. iki 2 tūkst. eurų, o nuostoliai atlyginami pateikus dokumentus apie remontuojamą transporto priemonę.

Automobilio vidinių gedimų draudimas

Automobilio vidinių gedimų draudimo apsauga taikoma transporto priemonės varikliui, variklio aušinimo sistemai bei transmisijai. Kaip sako L. Laugalis, transporto priemonei natūraliai dėvintis galimi vidiniai gedimai, apie kuriuos signalizuoja įvairūs nesklandumai – nuo nemalonus degimo kvapo iki važiuojant staiga „dingstančių“ pavarų ar kt.

Būtent nuo tokio pobūdžio rizikų ir galima apsaugoti transporto priemones pasirinkus vidinių gedimų draudimą. Juo galima apdrausti lengvuosius ar komercinius (iki 3,5 t) automobilius, ne senesnius kaip 6 metai nuo pirmosios registracijos dienos. Draudžiamų automobilių rida neturėtų viršyti 200 tūkst. kilometrų. Galimi išmokų limitai siekia nuo 3 tūkst. eurų (3 įvykiai) iki 10 tūkst. eurų (7 įvykiai).

Daugiau informacijos apie naująją paslaugą ir draudimo sąlygas rasite čia. Jei norite pasiteirauti papildomos informacijos ar apsidrausti, maloniai prašome kreiptis į aptarnaujantį brokerį arba į „Compensa Vienna Insurance Group“ verslo klientų draudimo ekspertus, kurių kontaktus rasite čia.

Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Pirkite
internetu
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai
Vienas numeris
visiems klausimams