Lyga pratęsė bendradarbiavimą su ADB „Compensa Vienna Insurance Group“

2021. 10. 28


Naujajam „Betsafe-LKL“ sezonui įgaunant pagreitį, lyga pratęsė bendradarbiavimą su ilgamečiu partneriu – ne gyvybės draudimo bendrove „Compensa Vienna Insurance Group“.

„Pergalės – ne atsitiktinumas, o nuoseklus ir ambicingas komandinis darbas. Šiais principais grindžiame savo kasdienę veiklą – praėjusiais metais itin sklandžiai ir operatyviai įgyvendinome „Compensa Vienna Insurance Group“ susijungimą su „Seesam Insurance“, tapome Lietuvos finansų sektoriaus lyderiu. Suprantame, kad ir krepšinyje atsitiktinių laimėjimų nėra – džiaugiamės galėdami prie jų prisidėti ir pratęsti ilgametę partnerystę su Lietuvos krepšinio lyga“, – kalbėjo „Compensa Vienna Insurance Group“ valdybos pirmininkas Deividas Raipa.

Jau penktą sezoną iš eilės truksiančiu bendradarbiavimu džiaugėsi ir LKL generalinė direktorė Rasa Liuimienė.

„Smagu išlaikyti tokias draugystes. Ilgalaikis ir, svarbiausia, sėkmingas bendradarbiavimas leidžia tikėtis, kad puikių rezultatų mūsų partnerystė atneš ir ateityje. Mūsų partneriai yra savo srities lyderiai, kuriais besąlygiškai pasitikime“, – teigė R. Liuimienė.

Ilgametis lygos partneris aistruoliams šiemet pristatys tiesiogines transliacijas, kuriose jaunasis LKL TV reporteris Aistis gyvai kalbins pirmenybių krepšininkus ir jiems užduos ne visada patogius klausimus.

Taip pat „Compensa Vienna Insurance Group“ pristatys ir dar vieną naują rubriką – „Atgal į mokyklą“. Šiuose reportažuose Aistis kvies krepšininkus pasitikrinti žinias iš mokyklinio kurso.

Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Pirkite
internetu
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai
Vienas numeris
visiems klausimams