Eismo įvykio deklaraciją galima pildyti internetu

2021. 07. 20


Vienas greičiausių būdų toliau judėti savo keliu po nedidelio eismo įvykio – užpildyti eismo įvykio deklaraciją. Tik štai ne visada rašiklis ir popierinė deklaracijos forma guli po ranka. Belieka gūžčioti pečiais ir gaišti laiką laukiant policijos? Dabar jau nebe – patogiai užpildyti deklaraciją galima internetu puslapyje www.draudimoivykiai.lt.

Puslapyje www.draudimoivykiai.lt užpildyti deklaraciją galima ne tik greičiau, tačiau ir patogiau, nes nereikės pačiam rūpintis tolesne deklaracijos kelione. Suvedus duomenis, jie bus savaime perduoti draudimo bendrovei, o prisijungus puslapyje bus galima patogiai matyti visų savo eismo įvykių ir draudimo duomenų istoriją.

Naudodamiesi puslapiu, patirsite mažiau streso. Natūralu, kad patekus į eismo įvykį sunku susikaupti, atsiminti, kokius duomenis reikia pildyti, kokiais atvejais deklaracijos pakanka, o kada jau reikėtų kreiptis į policiją. Puslapyje pildant deklaraciją, programa pati paaiškins visus žingsnius, pateiks visą reikalingą informaciją, todėl įvykio dalyviams nereikės sukti galvos. 

Vairuotojų patogumui puslapis praneš ir apie draudimo dokumentų galiojimo pabaigą, todėl patiems nereikės rūpintis, kada jau metas atnaujinti draudimą.

Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Pirkite
internetu
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai
Vienas numeris
visiems klausimams