„Compensa Vienna Insurance Group“ tapo Lietuvos vėjo elektrinių asociacijos nariu

2023. 03. 06


Compensa Vienna Insurance Grouptapo Lietuvos vėjo elektrinių asociacijos nariu

Ne gyvybės draudimo bendrovė „Compensa Vienna Insurance Group“ prisijungė prie Lietuvos vėjo elektrinių asociacijos (LVEA). Tapdama LVEA nare „Compensa Vienna Insurance Group“ siekia toliau vystyti draudimo paslaugas atsinaujinančios energetikos srityje, prisidėti prie palankių sąlygų vėjo energetikos projektų vystymui kūrimo. 

„Teikiame draudimo paslaugas 14 vėjo jėgainių parkams Lietuvoje – 6 iš jų veikiantys, o 8 šiuo metu vystomi projektai. Bendra apdraustų vėjo elektrinių galia yra daugiau nei 625 MW. Vėjo jėgainių parkams aktuali draudimo apsauga nuo visų rizikų, tokių kaip ugnis, žaibas, audros, vidiniai gedimai, įtampos svyravimai, taip pat aktuali draudimo paslauga verslo nutrūkimui. Toliau augant vėjo energetikos svarbai, matome didelį vėjo elektrinių draudimo paslaugų potencialą – norime aktyviai dalyvauti sektoriaus plėtroje, gauti savalaikę informaciją apie vykstančius projektus ir pokyčius“, – sako Dainius Baltinas, „Compensa Vienna Insurance Group“ pardavimų departamento vadovas. 

Pasak D. Baltino, ne mažiau svarbu, kad tapus asociacijos nare, bus galima dar geriau pažinti vėjo energetikos sektorių bei jo poreikius ir atitinkamai juos atliepti – vystyti aktualias draudimo paslaugas ir taip prisidėti prie palankių sąlygų vėjo energetikos vystymui kūrimo.

„LVEA narės yra ne tik vystytojai ir elektros energijos tiekėjai, bet ir įrangos, paslaugų teikėjai, kurie siekia prisidėti prie vėjo energetikos plėtros Lietuvoje. Sveikinu prie asociacijos prisijungus „Compensa Vienna Insurance Group“, kuri yra pirmoji ir kol kas vienintelė draudimo bendrovė asociacijoje. Draudimo paslaugos yra būtinos vėjo jėgainių parkų veiklai ir vystymui. Džiaugiamės, kad savo rate nuo šiol turime į sektoriaus draudimo poreikius įsiklausantį nar“, – sako Edgaras Maladauskas, LVEA atstovas.

LVEA vienija daugiau nei 40 vėjo energetikos srityje dirbančių investuotojų ir įrangos bei paslaugų teikėjų, veiklą vykdo nuo 2005 m. Dalyvaudamos asociacijos veikloje narės bendradarbiauja ir teikia vieningą ekspertinę poziciją valstybės institucijoms, vysto tarptautinius ryšius, operatyviai reaguoja į vėjo energetikos sektoriaus aktualijas ir kartu sprendžia kylančius iššūkius. Asociacija siekia užtikrinti vėjo energetikos projektų plėtojimui palankias sąlygas, prisidedant prie įstatyminės bazės ir patrauklaus investicinio klimato kūrimo.

Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Pirkite
internetu
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai
Vienas numeris
visiems klausimams