„Compensa Vienna Insurance Group“ Produktų ir rizikos vertinimo departamentui vadovaus Julija Judickienė

2022. 10. 05


„Compensa Vienna Insurance Group“ Produktų ir rizikos vertinimo departamentui vadovaus Julija Judickienė

Ne gyvybės draudimo bendrovės „Compensa Vienna Insurance Group“ Produktų ir rizikos vertinimo departamentui pradėjo vadovauti Julija Judickienė, kuri pakeitė šias pareigas ėjusį Liną Laugalį.

„Turime būti lankstūs ir reaguoti į besikeičiančią aplinką, vartotojų poreikius, pasiūlyti aktualius, konkurencingus ir išskirtinius draudimo produktus. Taip pat, vertindami rizikas, turime užtikrinti pelningai augančią ir stabilią įmonės veiklą. Mūsų tikslas – kad ir kokia sudėtinga ekonominė situacija būtų, padėti klientams valdyti jiems kylančias rizikas, ir tai padaryti tvariai. Tikiu, kad J. Judickienė, turinti daugiau nei penkiolikos metų patirtį draudimo srityje, prisidės prie šio tikslo išpildymo“, – sako Deividas Raipa, „Compensa Vienna Insurance Group“ Valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius.

Naujoji departamento vadovė paskutinius 2 metus buvo „Compensa Vienna Insurance Group“ vyresnioji aktuarė, prieš tai daugiau nei 13 metų dirbo „If“ draudime. Pasak D. Raipos, J. Judickienė yra puikus pavyzdys, kad bendrovėje sudarytos visos sąlygos panaudoti turimas kompetencijas, realizuoti save, augti ir kilti karjeros laiptais.

„Darbe niekada neapsiribojau viena kryptimi, stengiausi žvelgti plačiau – esu skaičių, argumentų ir klausimų žmogus. Teko dirbti su privatiems vartotojams skirtų produktų kainodara, individualių rizikų ar projektų vertinimu, įvairių procesų sukūrimu, žalomis, apskaita, IT projektais. Produktų ir rizikos vertinimo departamento vadovės poziciją priimu kaip įvertinimą ir pasitikėjimą. Pagrindinė manęs ir komandos laukianti užduotis – užtikrinti, kad mūsų draudimo paslaugos atitiktų klientų poreikius ir galimybes, o dabartiniame sparčiai besikeičiančiame pasaulyje tai reiškia, kad privalome būti veržlūs, greiti ir drąsūs“, – teigia J. Judickienė.

„Compensa Vienna Insurance Group“ 2021 m. Verslo žinių išrinkta stipriausia Lietuvos finansų sektoriaus įmone.

 

Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Pirkite
internetu
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai
Vienas numeris
visiems klausimams