„Compensa Vienna Insurance Group“: aptarkime draudimo sprendimus jūsų kompanijai

2019. 06. 03


Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos (LVRA) narės – ne gyvybės draudimo bendrovės „Compensa Vienna Insurance Group“ – ekspertai pasiruošę aptarti galimus draudimo sprendimus jūsų kompanijai. LVRA narius kviečiame konsultacijų, siūlome rizikos faktorių auditą ir platų draudimo paslaugų paketą. 

Individualūs sprendimai verslui 

Dirbdami su verslo klientais, taip pat – ir veikiančiais aptarnavimo sektoriuje, pastebime, jog draudimas iš esmės yra kompanijos investicija į ateitį. Jis padeda neutralizuoti galimas rizikas arba užsitikrinti finansinę pagalvę, jeigu aplinkybės visgi susiklostytų nepalankiai. Praktika rodo, kad viešbučių ir restoranų verslui bene aktualiausios bendrosios civilinės atsakomybės, darbdavio civilinės atsakomybės, įmonių turto ir net verslo nutrūkimo draudimas. Pasirūpinus tokiais saugikliais iš anksto galima kur kas lengviau suvaldyti sudėtingas situacijas ir išvengti negautų pajamų. 

Analizuodami Lietuvos rinkoje veikiančių klientų poreikius, remiamės tiek čia sukauptomis žiniomis, tiek ir užsienio kolegų taikoma praktika. Šis derinys leidžia pagal kompanijos veiklos specifiką įvertinti galimas rizikas bei pasiūlyti individualius ir kompleksinius draudimo sprendimus. 

Lokalios žinios, tarptautinė patirtis

Ne gyvybės draudimo bendrovė „Compensa Vienna Insurance Group“ – viena sparčiausiai augančių  draudimo bendrovių Lietuvoje. Savo klientams siūlome paslaugas visose trijose Baltijos šalyse – čia veikia vieninga mūsų sukurta žalų atlyginimo sistema, tad dėl žalos atlyginimo klientai gali kreiptis į bet kurį padalinį. Taigi galime efektyviai rūpintis jūsų poreikiais, nepaisydami šalių sienų ir remdamiesi kiekvienoje iš trijų Baltijos šalių sukauptomis žiniomis.

 Pagrindinė „Compensa Vienna Insurance Group“ akcininkė – „Vienna Insurance Group“ (VIG) – viena iš draudimo sektoriaus lyderių Austrijoje bei Vidurio ir Rytų Europos šalyse. Reitingų agentūra „Standard & Poors“ VIG yra suteikusi A+ kredito reitingą su stabilia perspektyva. Tai reiškia, kad kompanija yra viena geriausiai vertinamų Vienos vertybinių popierių biržos ATX indekse. Stabilus ir patikimas akcininkas, veikiantis daugiau nei 25 šalyse, leidžia mums remtis beveik 200 metų tarptautine patirtimi. 

Aptarkime kylančius klausimus! 

Turite klausimų apie skirtingus draudimo produktus ar jų naudą? Matote poreikį išsamioms konsultacijoms? Norėtumėte, kad kituose naujienlaiškiuose aptartume konkrečias su draudimu susijusias temas? Susisiekite su mumis:

Matas Motiekaitis, „Compensa Vienna Insurance Group“ Tiesioginių verslo klientų skyriaus vadovas
matas.motiekaitis@compensa.lt, +37065647777 

Andrius Mendelis, „Compensa Vienna Insurance Group“ Verslo klientų draudimo ekspertas
andrius.mendelis@compensa.lt, +37061110608

Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Pirkite
internetu
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai
Vienas numeris
visiems klausimams