ADB „Compensa Vienna Insurance Group“ taiko ISO 14001 standartą

2023. 01. 23


ADB „Compensa Vienna Insurance Group“ taiko ISO 14001 standartą

Prisiimame įsipareigojimus aplinkos apsaugos srityje – pradėjome dirbti pagal ISO 14001 standartą, kuris nustato aplinkosaugos valdymo kriterijus bei padeda užkirsti kelią neigiamam poveikiui aplinkai. Vadovaudamiesi standartu, veiklą organizuosime taip, kad didėtų aplinkosauginis sąmoningumas bei efektyvumas.

 ISO 14001 standartas: 

  • Leidžia stebėti ir kontroliuoti organizacijos veiklos poveikį aplinkai šiuo metu ir ateityje.
  • Padeda efektyviai valdyti kaštus, užkirsti kelią pažeidimams.
  • Užtikrina mažesnes veiklos sąnaudas.
  • Ugdo darbuotojus aplinkos apsaugos srityje.
  • Pagerina paslaugų kokybę. 

„Aplinkos apsaugos ir tvarumo bei socialinės atsakomybės klausimai – itin svarbios kryptys mūsų aplinkai ir verslo vystymui. Laikomės „Compensa Vienna Insurance Group“ strategijos bei siekiame inovatyvių pokyčių savo veikloje: planuojame investicijas į atsinaujinančią energiją, kuriame tvarumą ir žaliąją ekonomiką skatinančius produktus, mažiname žalą aplinkai savo veikloje, plėtojame socialinę atsakomybę, įtraukdami darbuotojus“, – sako Vaida Norušaitė, Personalo ir administracijos departamento vadovė. 

Pasak V. Norušaitės, aiškūs tikslai ir prioritetai šioje veikloje turi itin didelę vertę ilgalaikėje Bendrovės perspektyvoje: „ISO 14001 standarto įsisavinimas padėjo sudėlioti procesus, išgryninti atsakomybes bei nusistatyti aiškias gaires, pagal kurias matuosime progresą, kurdami tvaresnę aplinką savo klientams, darbuotojams bei socialinei aplinkai. Taip pat su kolegomis pastebėjome, kad diegdami standartą, tapome reikšmingai sąmoningesni ir atsakingesni ir už Bendrovės ribų.“

 

Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Pirkite
internetu
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai
Vienas numeris
visiems klausimams