Mokėjimų draudimas

Kam skirtas
Mokėjimų
draudimas?

Tai finansinių įsipareigojimų draudimas, kuriuo, atsitikus įvykiui, draudimo bendrovė atlygins apdraustojo finansinius įsipareigojimus ar periodinius mokėjimus kredito įstaigoms, bankams, lizingo bendrovėms ar kitoms įstaigoms.

Kodėl naudinga draustis pas mus?


Patogu įsigyti
Mokėjimų draudimą įsigykite pas mūsų partnerius.
Pasirūpinsime Jūsų mokėjimais
Atsitikus draudžiamajam įvykiui, mes atlyginsime Jūsų finansinius įsipareigojimus.
Visame pasaulyje
Draudimo apsauga galioja visame pasaulyje.
Covid-19 apsauga
Draudimo apsauga galioja ir susirgus Covid-19.

Kodėl naudinga draustis pas mus?

Daugiau apie Mokėjimo draudimą

Jeigu norite apdrausti savo mokėjimus kreipkitės į mūsų partnerius


Kada įsigalioja draudimo apsauga?
  • Draudimo apsauga įsigalioja praėjus tam tikram periodui nuo draudimo sutarties sudarymo. Tikslus draudimo sąlygų įsigaliojimo periodas yra nurodytas draudimo liudijime ir draudimo taisyklėse, jis gali būti 30, 60 dienų ar pan. Šį periodą vadiname – besąlygine išskaita. Besąlyginės išskaitos periodu atsitikę draudžiamieji įvykiai yra nekompensuojami (išskyrus Mirties riziką).
Ką daryti atsitikus įvykiui?
  • Atsitikus draudžiamajam įvykiui (žalai) yra taikomas laukimo periodas. Tikslus laukimo periodas, kuris yra išreikštas dienų skaičiumi (30, 60 dienų ir pan.), yra nurodytas draudimo liudijime ir draudimo taisyklėse. Draudimo bendrovė neatlygina nuostolių jeigu įvykis (žala) trunka trumpiau nei laukimo periodas (išskyrus Mirties riziką). Įvykus draudžiamajam įvykiui kuo greičiau (bet ne ilgiau nei per 90 kalendorinių dienų) nuo draudžiamojo įvykio dienos kreipkitės į Compensa telefonu 19111, el. paštu info@compensa.lt arba www.compensa.lt

Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Pirkite
internetu
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai
Vienas numeris
visiems klausimams