Draudime – mažai vietos monotonijai

Compensa_230907_SmallFile_19-84a933402738fc461c5d6223951e0de7.jpg

Draudime – mažai vietos monotonijai

Laura Baukienė, Mokymų vadovė, bendrovėje dirba nuo 2021 metų. Anksčiau ėjo Projektų vadovės pareigas Verslo klientų skyriuje, Stambių verslo klientų grupėje.

Draudimo sritis Lauros nepaleidžia nuo pat studijų universitete ir draudimą jai teko pamatyti iš įvairių pusių – draudėjo, draudiko, draudimo priežiūros specialisto, draudimo brokerio perspektyvos.

Nors draudimo veikla labai aiškiai reglamentuota begale taisyklių, Laura neslepia, kad dažnai tenka susidurti ir su daugybe nestandartinių situacijų, kai reikia tiesiog sukurti, surasti naujus sprendimo būdus.

„Draudimo sritis mane labiausiai patraukė tuo, kad čia – mažai vietos monotonijai bei nestinga iššūkių. Turėdama įvairiapusės patirties draudimo veikloje jaučiu, kad galiu būti naudinga orientuodamasi į vieną svarbiausių organizacijai – kolegų mokymo – procesą, jo kūrimą ir organizavimą. Džiaugiuosi, kad turiu galimybę tobulėti naujose pareigose bei įgalinti savo patirtį tolesniam augimui“, – dalijasi Laura.

Jausdama didelį vidinį norą dalintis gerąja patirtimi bei žiniomis su kolegomis, Laura tiki, kad bendras darbas bus įdomus ir produktyvus, o visiems kolegoms linki tikėti pirmiausiai savimi, taip pat bendromis savo ir organizacijos vertybėmis, visada ieškoti atsakymų į kylančius klausimus ir ryžtingai siekti išsikeltų tikslų.

Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Pirkite
internetu
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai
Vienas numeris
visiems klausimams