Karjera

Mūsų kultūra

Mes, „Compensa Vienna Insurance Group“ komanda Lietuvoje, esame tarptautinės „Vienna Insurance Group“ dalis ir tuo didžiuojamės! Kiekvieną dieną kartu su 29 tūkst. kolegų 30-yje pasaulio šalių užtikriname sklandžią didžiausios Vidurio ir Rytų Europoje draudimo grupės veiklą. Įvairių rinkų pažinimas, kiekvieno darbuotojo individuali patirtis, žinios ir idėjos leidžia mums rūpintis savo klientais bei suteikti jiems kokybiškas paslaugas.

Siekdami kokybės vadovaujamės keliomis „Compensa Vienna Insurance Group“ vertybėmis:

  • esame patikimi;
  • pranokstame lūkesčius;
  • kuriame inovacijas;
  • plėtojame paprastumą.

Nemažiau svarbiais kasdienio darbo principais laikome bendradarbiavimą, siekį tobulėti ir būti geriausiais savo srityje. Teikiame prioritetą ne tik sklandžiam komandiniam darbui, bet ir įsitraukiame į bendras, tradicija tapusias, socialines veiklas – skatiname darbuotojus dalyvauti įmonės „Socialinio aktyvumo dienos“ iniciatyvose bei siūlyti savo iniciatyvas, kuriomis padėtume socialiai pažeidžiamoms grupėms, bendradarbiaujame su Lietuvos krepšinio lyga palaikydami jaunuosius talentus, palaikome partnerystę su „Mamų Unija“ ir Maltos ordinu bei įsitraukiame į jų veiklas, teikiame paramą kultūros projektams. Taip ne tik atliepiame vieną iš „Compensa Vienna Insurance Group“ tikslų – prisidėti prie projektų ir iniciatyvų, svarbių mūsų šaliai – bet ir palaikome vieningos bei aktyvios komandos dvasią.

Karjeros galimybės

Motyvuoti bei savo darbą ir kasdienę veiklą mylintys darbuotojai – yra geriausia bet kokios kompanijos varomoji jėga. Būtent tokie žmonės ir dirba „Compensa Vienna Insurance Group“. Kasdienė mūsų praktika – nuolat mokytis iš didelę profesinę patirtį draudimo srityje sukaupusių specialistų ne tik lokalioje, bet ir tarptautinėje erdvėje. Komandos nariai turi galimybes tobulėti – jie dalyvauja mokymuose, seminaruose, konferencijose bei plečia savo kompetencijas ir dalinasi praktikomis tarptautiniu lygiu.

Atsiradus naujų darbuotojų poreikiui pirmieji apie tai sužino komandos nariai. Skatiname savo darbuotojus kilti karjeros laiptais, todėl suteikiame jiems galimybes kandidatuoti į atsiradusias laisvas pozicijas paskelbto vidinio konkurso metu. Skaičiuojame, kad daugiau nei 15 proc. mūsų darbuotojų sėkmingai pakyla karjeros laiptais per kelerius metus. Galbūt ir tu nori būti vienas jų?

Pradėk karjerą mūsų įmonėje

Jei esi ambicingas ir
pasiryžęs įgyvendinti
bendrovės tikslus
Jei esi energingas ir
inovatyvus
Jei nori nuolatos
mokytis ir tobulėti
Jei sieki galimybės
kilti karjeros laiptais


Nori tapti mūsų komandos dalimi ir sukurti savo sėkmės istoriją?
Kandidatuok
Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Vienas numeris
visiems klausimams
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai