Atgal

Bendrovė yra puiki vieta ambicingiems žmonėms

Julija-aec63986bec8dd2bac0c44188563f18e.jpg

Bendrovė yra puiki vieta ambicingiems žmonėms

Ekonomikos mokslų daktarės laipsnio siekianti Julija „Compensa Vienna Insurance Group“ atsidūrė susijungus dviem draudimo bendrovėms. Karjerą pradėjusi „Seesam“, Julija spėjo save išbandyti dirbdama su marketingo projektais, elektroninės parduotuvės kūrimu ir tobulinimu, tarptautinių klientų projektų valdymu, draudimo brokeriais. Bendrovėms susijungus, Julija tapo Brokerių skyriaus grupės vadove ir šias pareigas užima iki šiol. 

„Mano karjeros pradžia tikrai kupina patirčių – karantino laikotarpis, dviejų įmonių susijungimo procesai. Didžiausias iššūkis, tapus vadove, buvo darbas su komanda. Draudimo principus, taisykles ir kitus techninius dalykus galėjau išvardyti prikelta vidurnaktį, tačiau kaip formuoti komandą, kaip įgyti jos pasitikėjimą, kaip būti tinkamu pavyzdžiu, kaip suvaldyti daugybę naujų procesų – štai kokie tada man kilę klausimai buvo reikšmingiausi“, – dalijasi Julija. 

J. Sirvydienė sako, kad bendrovė yra puiki vieta ambicingiems žmonėms, kurie nori augti, įgyti naujų žinių bei patirties. Būsimiems kolegoms palinkėtų pasinaudoti visomis suteikiamomis progomis, drąsiai imtis iniciatyvos ir pasidžiaugti, kad atsidūrė tokioje puikioje komandoje.

Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Pirkite
internetu
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai
Vienas numeris
visiems klausimams