Nieko nėra neįmanomo ir visko yra išmokstama

Compensa_230907_SmallFile_11-93db74fd5e33daf01ca05750ecd3417a.jpg

Nieko nėra neįmanomo ir visko yra išmokstama

Ineta Čeponytė, Laidavimų draudimo rizikos vertintoja, įmonėje dirba nuo 2017 metų.

Darbas draudimo bendrovėje atitinka Inetos specialybę – Vilniaus kolegijoje ji baigė investicijų ir draudimo studijas, o atėjusi atlikti praktikos, taip ir pasiliko „Compensa Vienna Insurance Group“.

Iki šiol Ineta dirbo Projektų vadove Verslo klientų skyriuje, tačiau, dar būdama ankstesnėse pareigose, vis dažniau pastebėdavo savo vidinį norą tolesnėje ateityje tapti rizikos vertintoja. Visgi Ineta nesitikėjo, kad tolesnės ateities planai bus įgyvendinti taip greitai. „Neslėpsiu, kad šis pokytis kėlė šiokios tokios baimės, kadangi teko išeiti iš savo komforto zonos, išmokti bei susipažinti su daugybe naujų dalykų. Visgi labai džiaugiuosi, kad mano potencialas buvo pastebėtas, ir džiaugiuosi savo ryžtu mesti iššūkį sau – visuomet siekiu tobulėti ir augti, o laidavimų rizikos vertintojo pozicija šį siekį išpildo šimtu procentų“, – apie džiugius pokyčius pasakoja Ineta.

Viena svarbiausių pamokų per Inetos šešerius metus bendrovėje – nieko nėra neįmanomo ir visko yra išmokstama. Tad ir kolegoms Ineta linki nebijoti, nepasiduoti iškilus sunkumams, nes turint tokį šaunų kolektyvą – viskas įmanoma. 

Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Pirkite
internetu
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai
Vienas numeris
visiems klausimams