Atgal

Azartas siekti geriausių rezultatų auga kasdien

Renata Dubrovskaitė-bbd3cafa2a72875b6db4b0ce68fa018a.png

Azartas siekti geriausių rezultatų auga kasdien

Renata Dubrovskaitė, anksčiau dirbusi mokytoja, ieškojo naujų iššūkių ir taip prieš metus pradėjo darbą „Compensa Vienna Insurance Group“ Verslo klientų skyriuje. Pirmus mėnesius kompanijoje mergina prisimena kaip sunkius ir pareikalavusius įtempto darbo, tačiau su kiekviena diena darėsi vis lengviau ir įdomiau.

„Šiame darbe galima visko labai greitai išmokti, nes padeda ir kolegos ir vadovai. Įgijus žinių ir patirties, atsirado ir azartas derinti vis didesnes užklausas, apdrausti daugiau klientų, ir palaikyti kuo geresnį ryšį su brokeriais. Toks užsidegimas padėjo man iš asistentės tapti vadybininke“, – sako Renata.

Mergina nuosekliai siekia tapti projektų vadove ir dirbti su didžiaisiais klientais. Renata tiems, kurie yra komunikabilūs ir mėgsta darbą su žmonėmis, rekomenduoja nebijoti žengti pirmą žingsnį ir pradėti karjerą Verslo klientų skyriuje. Jokių problemų neturės ir tie, kurių specialybė nėra draudimas – bendrovėje vyksta vidiniai tobulėjimo mokymai, kurių metu profesinei veiklai reikalingų žinių įgijo ir Renata.

Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Vienas numeris
visiems klausimams
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai