Atgal

Sužavėjo komanda, kuri motyvuoja

3.3-fd152496e7cc056a4ee5330b719f6265.jpg

Sužavėjo komanda, kuri motyvuoja

Giedrius Misiūnas su „Compensa Vienna Insurance Group“ darbo specifika susipažino atlikdamas savanorišką praktiką Verslo klientų skyriuje. Ši patirtis ir įspūdžiai leido jam suvokti, jog nori karjerą tęsti būtent šioje kompanijoje.

„Turėjau progą dirbti su vieninga ir profesionalia komanda, iš kurios labai daug išmokau, todėl norėjau čia grįžti. Po kiek laiko įsidarbinau Kontaktų centre. Nors darbo pradžioje pastebėjau, kad jaučiu formalios ir buitinės kalbos barjerus, tačiau tik išėjęs iš savo komforto zonos, supratau, jog tobulėju ir efektyviai įsiliejau į darbus bei kolektyvą“, – sako Giedrius. Atsiradus laisvai vietai Verslo klientų skyriuje, jis sulaukė pasiūlymo grįžti ten, kur atliko praktiką, ir tapo pardavimų asistentu.

„Buvo labai gaila palikti Kontaktų centro kolektyvą, tačiau visada norėjau tobulėti ir augti kartu su įmone. Kadangi Vilniaus kolegijoje studijuoju Investicijų ir draudimo specialybę, norėjau teorines žinias pritaikyti praktikoje ir įgyti dar daugiau patirties. Mano istorija rodo, kad norint pradėti karjerą tarptautinėje draudimo bendrovėje, Kontaktų centras – puiki vieta tobulėti ir kaip asmenybei, ir kaip darbuotojui“, – sako jis.
Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Vienas numeris
visiems klausimams
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai