Atgal

Kolegos palaikė ir padėjo kiekviename žingsnyje

Gabrielė-0de9bc37d4e1cb705344922c88a0d915.jpg

Kolegos palaikė ir padėjo kiekviename žingsnyje

Gabrielė Tubinytė, Partnerių ir alternatyvių pardavimų kanalo grupės „Affinity“ vadybininkė, įmonėje dirba nuo 2020 metų. Karjerą bendrovėje Gabrielė pradėjo nuo Klientų aptarnavimo grupės asistentės pozicijos. 

„Kolegos palaikė ir padėjo kiekviename žingsnyje. Tai, kad darbas buvo sudėtingas, leido išmokti planuoti laiką ir perprasti sistemas bei metodikas. Manau, jog ši pozicija pakloja tvirtą karjeros pagrindą tiems, kurie neturi patirties draudimo srityje“, – sako Gabrielė.

Nors studijuota sociologijos specialybė Vilniaus universitete nėra susijusi su karjera draudimo bendrovėje, įgytos statistikos žinios, gebėjimas analizuoti duomenis padeda geriau suprasti draudimo rinką. Netrukus Gabrielė pajuto, kad darbas su klientais jai vis dėlto nėra prie širdies, ir džiaugiasi išdrįsusi apie tai pasikalbėti su vadove. Ji ir pasiūlė kandidatuoti į partnerių ir alternatyvių pardavimų kanalo „Affinity“ asistentės poziciją. Darbas merginai patiko nuo pirmųjų savaičių, ji greitai mokėsi ir pradėjo rodyti iniciatyvą, o tada sulaukė pasiūlymo užimti vadybininkės pareigas.

Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Pirkite
internetu
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai
Vienas numeris
visiems klausimams