Atgal

COMPENSA E‑XPERT videoapžiūra su mūsų ekspertu būsto žalai įvertinti

COMPENSA E-XPERT
videoapžiūros

Naujas ir šiuolaikiškas būdas būsto ir jame esančio turto žaloms įvertinti. Videoskambučio metu mūsų ekspertas užfiksuos ir įvertins jūsų namuose nutikusią žalą, atsakys į visus rūpimus klausimus, susijusius su jos administravimu bei pateiks pasiūlymą draudimo išmokai.

Žalos įvertinimas per 15 minučių!

Greita
Užregistravus įvykį, suderinamas laikas videoapžiūrai, kuri vidutiniškai trunka iki 15 minučių. Ekspertas per apžiūrą iškart suveda duomenis į sistemą, o draudimo išmoka gali būti apskaičiuojama dar per apžiūrą arba iškart po jos.
Tikslu
Teisingam ir tiksliam patirtos žalos įvertinimui svarbu tinkamai užfiksuoti žalą – tai užtikrina apžiūroje dalyvaujantis ekspertas. Videoskambučio metu jis apžiūri visus sugadinimus, užfiksuoja juos nuotraukose, išsiaiškina svarbias detales ir pateikia pasiūlymą dėl draudimo išmokos.
Patogu
Procese dalyvaujant ekspertui išvengiama poreikio klientui sugadinimus užfiksuoti savarankiškai, o prireikus – teikti patikslinimus ar kartoti nepavykusias nuotraukas. Taip žalos administravimo procesas tampa žymiai spartesnis ir patogesnis klientui.
Saugu
Šis modernus sprendimas mūsų klientams padeda ir sutaupyti laiko, derinant eksperto apsilankymą žalos įvertinimui, ir išvengti kontakto. Tai ypač naudinga pandemijos aplinkybėmis, kai vengiant kontakto apžiūros laikas gali nusikelti ir ilgesniam laikui.

Kodėl naudinga draustis pas mus?


Užregistruokite įvykį
Klientui užregistravus įvykį savitarnos svetainėje, telefonu ar interneto svetainėje, suderinamas laikas videoapžiūrai, kuriai naudojamas COMPENSA E-XPERT sprendimas.
Gaukite nuorodą
Žalą administruojantis ekspertas klientui atsiunčia SMS žinutę su nuoroda į COMPENSA E-XPERT interneto svetainę, suteikiančią bekontaktei apžiūrai reikalingą vaizdo ryšį.
Naudokite mobilųjį telefoną
Nuotolinei apžiūrai nereikia atsisiųsti jokios papildomos programėlės į savo mobilųjį telefoną. Pakanka to, kad išmaniajame telefone veikia „Android“ ar „iOS“ operacinė sistema.
Prisijunkite prie videoapžiūros
Klientui suteikus svetainei laikiną prieigą prie išmaniojo telefono mikrofono ir vaizdo kameros, ekspertas nuotoliniu būdu gali nufotografuoti apgadintą turtą ir atsakyti į klausimus, susijusius su žalos administravimu.
Nesijaudinkite dėl nuotraukų kokybės
Padarytoms nuotraukoms automatiškai suteikiama datos ir koordinačių žyma. Jų kokybė yra atspari interneto ryšio stiprumo pasikeitimams kliento mobiliajame įrenginyje, o tai reiškia, kad sugadinimai bus užfiksuoti maksimaliai tiksliai.
Sutaupykite laiko
Apžiūra trunka vidutiniškai 15 minučių, per ją specialistas iškart suveda duomenis į sistemą. Draudimo išmoka, priklausomai nuo įvykio aplinkybių, gali būti apskaičiuojama per apžiūrą arba iš karto po jos.

Kaip veikia video apžiūra?

Ką daryti, norint užregistruoti žalą?


Registruokite savitarnos svetainėje
Savitarnos svetainę galite pasiekti adresu https://esales.compensa.lt/registracija/ , o prie jos prisijungti – jums patogiu būdu: naudodami m. parašą, el. bankininkystę ar įvesdami jums skirtą vartotojo vardą bei slaptažodį
Registruokite paskambinę telefonu
Skambinkite trumpuoju numeriu 19111, skambinant iš užsienio – +370 5 249 1911
Registruokite užpildę formą internete

Formą galite pasiekti adresu https://www.compensa.lt/atsitikus-ivykiui/, pasirinkite skiltį „Turto žala“, spauskite „Registruoti“ ir suveskite reikalingą informaciją.

Ką daryti, jeigu buvo padaryta žala Jūsų turtui?

Lietuvoje Užsienyje
Ką daryti, jeigu nutiko žala Jūsų turtui?

Jei įvykio metu buvo padaryta žala jūsų turtui, kuo skubiau praneškite apie jį reikiamai tarnybai: policijai ar priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai bendruoju pagalbos numeriu 112, avarinei tarnybai, namą administruojančiai įmonei, bendrijos pirmininkui ar kitai reikalingai organizacijai.

Kol laukiate pagalbos, pagal aplinkybes imkitės priemonių galimai žalai sumažinti.

Per tris darbo dienas praneškite mums apie įvykį paskambinę trumpuoju numeriu 19111 (būdami užsienyje, skambinkite numeriu +370 5 249 1911) arba registruokite žalą internetu.

Užregistravus įvykį, mūsų ekspertas susisieks su jumis ir suderins patogų laiką videoapžiūrai. Atkreipiame dėmesį, kad norint gauti žalos kompensaciją, svarbu išsaugoti sugadintą turtą iki susitikimo su ekspertu.


Turite papildomų
klausimų?
Susisiekime

COMPENSA E-XPERT videoapžiūros naudojimo taisyklės

Pasirinkite patogiausią paslaugos įsigijimo būdą
Vienas numeris
visiems klausimams
Išsiųskite užklausą -
susisieksime
Compensa
aptarnavimo padaliniai